ВІДГУКИ

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Обслуговування
Онлайн замовлення
17-04-2022 10:39
Вероніка

Ніхто не зв'язувався.Просто написали-клієнт відмовився

 
 
Вітаємо, Вероніко. Перепрошуємо, що під користування нашим сайтом Вам були доставлені незручності. Відбувся технічний збій. Несправність системи улагоджується IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
19-04-2022
Робота з програмою
інтернет оплата
02-04-2022 08:52
Ірина Смеречинська

Привіт, особисто я люблю конекс і задоволена послугами інтернет замовлень, єдине чого мені не вистачає, це олати замовлення онлай відразу по замовленню. Щоб мої близькі люди могли забрати вже оплочене замовлення в іншому куточку України. А також не завадило б додати до адреси аптеки і мобільний робочий номер телефону по місцю локації аптеки. Дякую!

 
 
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за увагу до нашого сервісу. Ми працюємо над впровадженням такої можливості на одному з наших ресурсів. Сподіваюся з часом ви зможете з користю для себе його використовувати. З повагою та турботою, мережа аптек Конекс.
Адміністратор
06-04-2022
Продукт
шахрайство у військовий час
23-03-2022 17:28
Валерій

Препарат клайра №28, у одній з аптек його ціна скаладала 299 гривень. Так, при теперішніх цінах доволі дешево, але це залишки. І ці залишки були закуплені по ціні мінімально 200 гривень ще у довоєнні часи. Знаючи, що накрутки конекса складають 40% від вартості закупки + 7 % податку, ціна його дійсно скалала по старих тарифах 299,60, яка і була заявлена у аптеці. Але ж конексу і мудрому завжди мало, бо вони не можуть нажертись навіть під час війни.Тому у замовленні було відмовлено, мотивуючи це все тим, що зараз такої ціни немає, бо зараз вже 417 гривень і це збій у системі ( не встигли підняти ціни на залишки товарів, що закуплені по нижцій ціні). Тобто закупили за 200, а продати хочете за 417, нажившись майже на 100%. От вам мережа, що підтримує бідний люд. От вам мережа, що не працює на обкрадання клієнтів. Питання до керівника і до численних менеджерів- калита не трісне від цього наднахабного побору та завищення цін. Чи вистачить вам цих коштів, що здобуті з крові та сліз українців, на ваше припорпування десь у степах сибіру і чи не прийдеться вам їх повертатити хоча б на армію, а ще краще - у вигляді штрафу для відбудівлі Маріуполя і Харкова?

 
 
Вірю, як собі. Особливо тій людині, яку знаю особисто! Бо я ж не знаю, як препарат з'являється у конексі у прайслисті і як формуються роздрібні ціни під керівництвом пані Лесі. Де ж мені. Хоч не у збитку будете з клайрою? Щодо особистого спілкування- думаю не варто, а то я багато чого розкажу не у кращому тоні і розмова може закінчитись у напрямку, у якому курсують руzкіє кораблі зараз. Я ще пам'ятаю все те "добре", що мало місце у славному минулому.
Валерій
24-03-2022
Добрий день, Валерій. Надаю вам відповідь, як відповідальна особа за ціноутворення. Стосовно ціни на препарат Клайра № 28 (виробник Байєр). Станом на 23 березня 2022р. в аптеці, де ви зробили замовлення такої ціни не було. У зв"язку з технічним збоєм на сайт затягнулись залишки та ціни, які були актуальними в серпні 2021р.!!!! Так це дійсно збій в системі ІТ. За це ми приносимо свої вибачення. Стосовно ваших необгрунтованих звинувачень: готова з вами поспілкуватись особисто та надати підтверджуючі документи, які засвідчать реальну закупівельну ціну на Клайру № 28 та підтверджуючий документ про націнку, яка складала на той момент 9,2% ( націнка з моменту введення воєнного стану на території України не змінювалась) Зміна роздрібних цін може залежати лише від зміни закупівельних цін!
Бідзіля Леся Петрівна
24-03-2022
Продукт
Не зібранне інтнрнет замовлення
29-01-2022 09:04
Оксана

Робота не задовільна інтернет замовлегня не зібране

 
 
не потрібно посилатись завжди на начебото збій сайту. тут завжди процвітає брехня та шалена корупція.
Валерій
23-03-2022
Вітаємо, Оксано. Перепрошуємо, що під користування нашим сайтом Вам були доставлені незручності. Відбувся технічний збій. Несправність системи улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
01-02-2022
Обслуговування
Обманюють в ціні
27-01-2022 18:06
Анна Володимирівна

Продали таблетки вдвічі дорожче!!! Лізиноприл-тева одна пластинка 55 грн, в іншій аптеці 28грн!!!! Моя вина що не взяла чек. НЕ РЕКОМЕНДУЮ

 
 
Доброго дня, Анно Володимирівно! Перепрошуємо за незручності, які з вами сталися при відвідуванні нашої аптеки. Наш працівник допустив помилку при обрахунку кратності упаковки. Зверніться, будь ласка в аптеку, де ви здійснювали покупку – вам повернуть недоотримані вами ліки. З повагою та турботою, мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
28-01-2022
Робота з програмою
Таблеток в наличии нет
24-11-2021 23:53
Олександр Олександрович

Тут пишет одно , продавщица говорит другое

 
 
Вітаємо, Олександр. Приносимо свої вибачення, що під користування нашим сайтом Вам були доставлені незручності. Відбувся технічний збій. Несправність системи улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
02-12-2021
Обслуговування
Смужки Gluneo lite
23-09-2021 15:45
Сидорчук Тетяна

Замовила через сайт одну коробочку, в аптеці не змогла отримати. Провізор відмовила бо вони не продають частинами. Чому тоді цей поділ доступний через сайт, крім того неодноразово вже купувала в інших аптеках половину упаковки. Неприємне враження, витратила час, відстояла чергу і залишилася без замовлення, хоча смс про те, що замовлення готове прислали. Аптека Пирогова 46а, Вінниця

 
 
Доброго дня, Тетяно! Вас вітає мережа аптек «Конекс». Дякуємо за увагу до нашого сервісу. Просимо вибачення за доставлені незручності. При обробці вашого замовлення відбувся технічний збій. Цей товар немає можливості відпускати по 0.5 упаковки по причині особливостей вторинної упаковки.
Адміністратор
04-10-2021
Обслуговування
Не дозволили зайти з дитячим візком
12-09-2021 15:39
Ольга

1-го Травня 54, м.Хмільник. 11.09.2020 , 11:45 Я зайшла в аптеку з візком дитячим 1р дитині і старшою дитиною, мені ,продавець, сказала,щоб я залишила візок з дитиною на дворі, так як є ще старша (9р) дитина! Чому мені вказують де залишати дітей?? Більше я туди не зайду! До наступної аптеки 25хв пішком з дітьми.

 
 
Вітаємо, Ольго. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. Дякуємо за Ваш відгук, який обов'язково буде прийнятий до уваги і врахований в нашій подальшій роботі. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
13-09-2021
Обслуговування
Не коректна робота конкретного працівника аптеки
14-08-2021 09:01
Наталія

Доброго дня. Хочу подякувати за можливість робити замовлення онлайн. Але нажаль, вчора, 13.08.21, вечером в м. Іллінці, вул. Європейська, 18 Конекс-Фарм, Аптека №92 ( 8: 00-20: 00 ) вже не вперше зтикнулася з тим, що замовлення не було зібране. Більше того, я хвора, з температурою, вистояла в черзі і коли підійшла моя черга до каси, працівник аптеки сама запропонувала людям позаду мене, відпустити їх. На моє зауваження, що я теж стою в черзі, працівник не відреагувала ніяк, а продовжила відпускати людей. Також, саме з цим працівником була ситуація, що вона, не зібравши замовлення, продала ліки, які були в моєму замовленні. І коли я прийшла за замовленням, ліків не було. З таким обслуговуванням не хочеться мати нічого спільного. До інших працівників цієї аптеки немає жодних зауважень. Дякую.

 
 
Вітаємо, Наталія. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності по причині неналежного ставлення до виконання своїх обов’язків нашого співробітника. Ми вжили всіх необхідних заходів для усунення і не повторення подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
31-08-2021
Робота з програмою
Замовлення
08-07-2021 11:32
Алла Б

Дівчатам з аптеки Дякую 😀

 
 
Вітаємо Алла. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Дякуємо Вам за високу оцінку сервісу у нашій аптеці. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
14-07-2021
Робота з програмою
Немає повідомлень
18-05-2021 16:52
Онищук Ольга Анатоліївна

Замовлення №501920- прийшло смс, що готове, заберіть. Прийшли - немає, кажуть, мало прийти смс, що немає. Однак жодного смс не приходило. Черговий раз даром їдемо в аптеку.

 
 
Вітаємо, Ольго Анатолієно. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності. На момент підтвердження Вашого замовлення відбувся технічний збій. Несправність системи буде улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
21-05-2021
Обслуговування
Уже втретє не додали товар, який я замовила.
17-05-2021 22:14
Нявчук Олена Борисівна

Я довіряю працівникам аптек "Конекс", завжди роблю інтернет замовлення у них. Але саме в аптеці Фармавін, Аптека №102 (м. Вінниця, вул. Пирогова, 112-А) вже в третій раз я не отримала своє замовлення в повному обсязі, постійно щось не додають. І сьогодні все повторилося знову. Спробувала зателефонувати в аптеку, щоб отримати консультацію, як можна виправити цю ситуацію, але слухавку ніхто не взяв. Дуже не приємно.

 
 
Вітаємо, Олено Борисівно. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності по причині неуважності нашого співробітника. Ми вжили всіх необхідних заходів для усунення і не повторення більш подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
21-05-2021
Обслуговування
Хмільник, Першого Травня 54. Аптека 19
06-05-2021 21:34
Остапчук Марина

Як для мене аптека чудова, і персонал також, все прекрасно... Фармацевти завжди підкажуть та допоможуть. Коли приходжу у ,, Аптеку 19 " підлога блищить, полички на яких стоїть товар без розводів та пилюки. Санітарці РЕСПЕКТ! Одного разу забула здачу, мене наздогнали та віддали ці гроші. Одним словом аптека та персонал чудові та приємні. Звісно бувають трішки не в настрої, але ви самі вистоїть дванадцять годин на ногах. Я їх дуже розумію тому що сама цілий день на ногах...

 
 
Вітаємо, Марино. Дякуємо Вам за високу оцінку якості обслуговування. Ми завжди прагнемо бути кращими для наших клієнтів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
07-05-2021
Обслуговування
місто Хмільник, вул. 1 Травня, 54
30-04-2021 14:00
Магдалена

Зверніть увагу на керівника даного відділення аптеки. Для завідуючої (Музики) хамство і грубість до відвідувачів це норма! Кожен раз, коли приходжу в аптеку і мене обслуговує завідуюча, то складається таке враження, що прийшла до неї додому щось просити. Керівник себе так поводити з клієнтом не може в апріорі. Підвищення тону, показове незадоволення усім це не прийнятно. Особливо в теперішні часи. Прибиральниця зі свого керівника бере приклад і поводить себе також не адекватно. Дівчата-фармацевти молодці і це єдине хороше, що можна сказати про колектив саме цієї аптеки.

 
 
Вітаємо, Магдалена. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам не забезпечили належний рівень обслуговування. З завідуючою аптеки була проведена бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
05-05-2021
Робота з програмою
Дякую
20-04-2021 19:31
Раїса

З самого початку роботи аптеки у нашому СМТ замовляю ліки. Жодного разу не було ніяких проблем. Все вчасно ,ввічливо. Дякую за обслуговування.

 
 
Вітаємо Раїса. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Дякуємо Вам за високу оцінку сервісу Konex24. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
21-04-2021
Обслуговування
Худшая сеть аптек в городе Винница.
19-04-2021 23:44
Вiкторiя

Отвратительная аптека!!! Продав препарат в аптеке на Юности 44 с оставшимся сроком годности в один месяц!!! Не захотели менять. Звонили и на горячую линию и везде куда только можно было! Результата ноль! Я просто не знала, что так может быть. Не предупредив, внаглую втюхали, понимая что это противоелергенный препарат которым мне год пользоваться! Конекс это худшее, что только может быть.

 
 
Доброго дня, Вікторія! Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Від моменту покупки до кінцевого терміну придатності препарату залишалося 2.5 місяці. Згідно рекомендованої інструкції препарат має бути використаний за 1.5 місяця. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
20-04-2021
Обслуговування
Відміняють замовлення
09-04-2021 17:12
Альона Шевчук

Зробила замовлення, прислали смс що можна забирати. Прийшли забирати, сказали що відмінено замовлення, бо нема якогось препарату. Нашо тоді присилати смс, шо замовлення готове і можна забирати.

 
 
І це вже не перший раз, що відміняють самі замовлення.
Альона Шевчук
09-04-2021
Вас вітає мережа аптек «Конекс». Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. В момент опрацювання Вашого замовлення відбувся збій у роботі з програмою. З колективом аптеки буде проведем бесіда щодо коректного реагування на подібні ситуації.
Адміністратор
19-04-2021
Обслуговування
Мічуріна 32
06-04-2021 13:17
Екатерина

Зверніть увагу на роботу свого персоналу. У персонала телефонні дзвінки важливіше чим обслуговування клієнтів

 
 
Вас вітає мережа аптек «Конекс». Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. З колективом буде проведем роз'яснювальної бесіда щодо правил обслуговування клієнтів.
Адміністратор
19-04-2021
Обслуговування
Відмова у продажу
22-01-2021 16:03
Андрій

Аптека вул. Пирогова, 112-А. Відмова продати 2 спиртові серветки. Причина: термінал налаштований так, щоб розрахуватися не менше 5 грн. Готівкою у мене лише 200 грн. Це як так термінал налаштований, як це взагалі можливо? Яке право відмовити має аптека якщо сума покупки менша за Х грн? Тим паче карткою!

 
 
Вітаємо, Андрій. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-01-2021
Обслуговування
Непідтверджують замовлення.
23-12-2020 22:49
Анатолій

На залишку товар є непідтверджуть замовлення недають потрібної кількості.СМТ ТОмашпіль

 
 
Робота з програмою
Відміняються замовлення
22-12-2020 15:18
Онищук Ольга Анатоліївна

Замовлення № 438959 і № 439160. Я не відміняла, а вони відмінені. При чому в одному вказано, що клієнт відмовився.

 
 
Вітаємо, Ольга Анатоліївна. Приносимо свої вибачення, що під час оформлення замовлення через наш сайт Вам були доставлені незручності. На момент підтвердження Вашого замовлення в аптеці не було в наявності необхідної кількості товару. З персоналом аптеки буде проведена бесіда про необхідність своєчасного повідомлення клієнтів, в разі виникнення подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
23-12-2020
Робота з програмою
Відміняються замовлення
22-12-2020 15:18
Онищук Ольга Анатоліївна

Замовлення № 438959 і № 439160. Я не відміняла, а вони відмінені. При чому в одному вказано, що клієнт відмовився.

 
 
Обслуговування
Не доклали всього товару
26-11-2020 12:37
КАТЕРИНА

Доброго дня! Я часто замовляю ліки по інтернету, а потім забираю в аптеці. Завжди все було нормально. А сьогодні мені не додали 3 пакетики Афіди. Я розумію, що це моя вина, що не перевірила. Але як рахують продавці. Що мені тепер робити?

 
 
Вибачте не Афіди, а фосфалюгель
КАТЕРИНА
26-11-2020
Вітаємо, Катерино. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Приносимо вибачення за доставлені Вам незручності. Завітайте будь ласка в аптеку, в якій ви робили замовлення, для вирішення ситуації. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
01-12-2020
Робота з програмою
Поверніть попереднє меню сайта
21-11-2020 18:57
Яна Василівна

Поверніть будь-ласка попереднє меню сайта!Зараз дуже не зручно робити замовлення(І чому вже не можна замовляти таблетки по пластинці,а тільки упаковкою?

 
 
Вітаємо, Яна Василівна. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Наш сервіс постійно розвивається та доопрацьовується. Ми намагаємося зробити його максимальну зручним для усіх користувачів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
01-12-2020
Обслуговування
Обслуговуючий персонал
18-11-2020 09:51
Оксана

Дуже погане обслуговування в аптеці Конекс смт.Корнин Житомирська обл. Коли тільки не зайду в аптеку ,коли на зміні фармацевт на прізвище Робенко Наталія її там майже ніколи немає,двері зачинені ,а вона сама п"є каву у магазинчику навпроти.Останній раз зайшла по ліки -закрито,принципово пішла по своїх справах,вернулася через 25 хв,всеодно зачинено. Аптека хороша ,не дорога,але через таких фармацевтів не хочеться більше туди звертатися.

 
 
Вітаємо, Оксана. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. Дякуємо за Ваш відгук, який обов'язково буде прийнятий до уваги і врахований в нашій подальшій роботі. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
01-12-2020
Обслуговування
Відмінено замовлення по не зрозумілим причинам. Для чого тоді резервування?
14-11-2020 14:13
Валерій

Замовлення було відмінено, хоча перед замовленням я зателефонував на гарячу лінію +380689553030 і переконався в наявності препарату. Замовлення було о 13:37, а смс про відміну я отримав о 13:47. Я спеціально перед виїздом за 8км. уточнив за це замовлення. Для чого тоді існує резерв? Не рекомендую так як резерв в даній мережі ще нічого не означає.

 
 
Вітаємо, Валерій. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Нажаль, за час між Вашою розмовою з оператором інформаційної довідки та оформленням резервування, препарат був проданий. Приносимо вибачення за доставлені Вам незручності. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
17-11-2020
Робота з програмою
Очень неудобный сайт для заказа
13-11-2020 17:55
Олена

У вас очень неудобно искать препараты. Уже час сижу мучаюсь. Нет фото препаратов. Не указывается аналоги. Жуть. Недоработка

 
 
Вітаємо, Олена. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Наш сервіс постійно розвивається та доопрацьовується. Ми врахуємо ваші зауваження при роботі над наступною версією нашого сайту. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
17-11-2020
Обслуговування
Заказ оnline
30-10-2020 10:08
Тетяна

Сделала заказ с SIM информированием в 16:30, а подтверждение так и не пришло. Что за работа. Ответ на мой вопросс почему? Очень много заказов. Я Вам скажу, что это не ответ, надо работать хорошо.

 
 
Вітаємо, Тетяна. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Приносимо вибачення за доставлені Вам незручності при оформленні замовлення. Проблема з невчасним інформуванням про готовність замовлення наразі усунута. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
17-11-2020
Обслуговування
Недбалисть фармацевта по обслуживанию
08-10-2020 22:01
Лидия

08.10.20 в 9.27 покупая вату мальва 100 грамовую кол - вом 2 шт по цене 9.25 за упаковку в аптеке конекс по адресу винницкая обл г могилев подольский, ставиская 47 фармацевт заявив стоимость 20 вместо 18.5, не предоставив чек и не дав сдачу мотивируя тем, что цена 20 гривен за 2 упаковки, а не 18.5 продала две упаковки ваты.Наглым образом присваивая себе мелкую сдачу, я думаю я не первый клиент который покупая в аптеке товар не дополучает сдачу от фармацевта. Данное инцедент оставляет негативное впечатление о сети конекс

 
 
Вітаємо, Лідія. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо роботи з замовлення та інформування покупців щодо цін на товари. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
30-10-2020
Продукт
Ліки
07-10-2020 13:49
Олена

Скасуйте будь ласка замовлення №396492

 
 
Продукт
ліки
07-10-2020 13:48
Олена

Скасуйте будь ласка замовлення №396494

 
 
Продукт
Скасуйте будь ласка замовлення №396496
07-10-2020 13:46
Олена

Скасуйте будь ласка замовлення №396496

 
 
Продукт
Замовлення
03-10-2020 17:03
Тетяна

Скасуйте, будь-ласка, замовлення 394995. Вибачте за незручності.

 
 
Продукт
Ліки
21-09-2020 16:49
Альона

Ліки по яких виникло питання щодо якості, замінили. Дякую! Оцінка 5 з 5!!!

 
 
Робота з програмою
Жах якщо коротко
11-09-2020 20:58
Pavlo

Перестаю замовляти в конексі Замовити через сайт ЖАХЛИВО!!! Мабуть зроблено шоб перестали користуватися. Розробники мабуть добре курнули перед створенням цього чуда ...

 
 
Продукт
Неякісні ліки
08-09-2020 13:50
Альона

Зробила замовлення через кабінет N 385001, відкривши вдома пігулки відчула жахливий хімічно вапняний запах, на смак таблетки теж відрізнялись (купую їх не вперше). Або підробка або зберігали не правильно. Звернувшись в Вашу аптеку допомоги у вирішенні проблеми відмовились. Дякую.

 
 
Відношення до клієнтів таке ж
Pavlo
11-09-2020
Шановна пані Альона! Компанія «Конекс» висловлює Вам свою повагу та приносить вибачення за непорозуміння, які могли статися під час відвідування Вами нашого аптечного закладу. Запевняємо Вас, що увесь асортимент лікарських засобів, що представлені в нашій мережі, відповідають найвищим стандартам якості та супроводжуються відповідними документами. Умови зберігання та транспортування суворо дотримуються та фіксуються на усіх етапах постачання лікарського засобу аж до кінцевого споживача. Препарат, стосовно якого Ви написали звернення, компанія Конекс отримує безпосередньо від виробника. Ми підготували запит стосовно наявності змін виробником рецептури, сировини чи допоміжних речовин, які могли б спричинити вплив на органолептичні показники лікарського засобу. У випадку, якщо такі зміни не мали місце, виробник здійснить вибірковий аналіз серії препарату та, за потреби, аналіз одиниці препарату, яку придбали безпосередньо Ви. З цією метою, зверніться, будь ласка, в аптеку для повернення придбаної упаковки для передачі її на аналіз. Деталі найближчим часом повідомить Вам наш фахівець в телефонному режимі. З повагою та турботою мережа аптек здоров’я «Конекс»
Адміністратор
21-09-2020
Ліки замінили! Дякую! Претензій не маю. Оцінка 5 з 5!!!!
Альона
21-09-2020
Робота з програмою
Не коректно працює програма
18-08-2020 19:40
Сергій

Почало часто замість 1-го товару замовляти по 2. Навіть пробую перевибирати все одно нічого не міняється.

 
 
Вітаємо, Сергій. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності. На момент відвідування Вами аптеки нашої мережі відбувся технічний збій. Несправність системи улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
28-08-2020
Робота з програмою
Немає доступу до кошика
27-07-2020 10:34
Володимир

Сьогодні 27.07.20, помилка залишилась. При зверненні до КОШИКА, вспливає повідомлення: "Відмовлено у доступі! Замовлення з Аптека №35 / Бар заборонено."

 
 
Доброго дня, Володимир. Приносимо свої вибачення, що під час роботи з нашим сайтом Вам були доставлені незручності. Наразі є певні технічні перешкоди при роботі з Вашим інтернет провайдером. Ми працюємо над тим, щоб їх усунути. Якщо Ви маєте доступ до мобільного інтернету - можете скористатись ним для замовлення товарів на нашому сайті. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
28-07-2020
Робота з програмою
Проблеми з кошиком
26-07-2020 10:53
Володимир

З 23 липня проблематично здійснити он-лайн замовлення. При переході в кошик - збій. Повідомлення : "Замовлення з аптека 35/бар заборонено".

 
 
Обслуговування
Худшее обслуживание
10-07-2020 21:25
Анастасия

Г. Винница. Аптека №50, Пирогова 52а. Несколько раз одна и та же проблема. Товар онлайн числиться, по факту в аптеке его нет или у них как они говорят "пересорт" и под этим кодом у них другой товар. Едешь через весь город впустую. Обслуживание вообще на нуле. Из 4 касс работает в лучшем случае только 2. Блондинка администратор всегда с тупым ничего не понимающим выражением лица. Товар найти не могут. Аптека забита лекарствами, а у них "ничего нет", даже самого простого. Постоянно не могут выбить по кассе товар, у них: "не получается ввести код" по их словам. Очень долго выбивают чек, а если пойдут за лекарством вообще пропадают. И это при том что там работают одни и те же фармацевты и они как минимум должны ориентироваться в пространстве аптеки. Одна из самых больших аптек сети, и с самым худшим обслуживанием.

 
 
Вітаємо Анастасія. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
14-07-2020
Робота з програмою
Невідповідність годин роботи
29-05-2020 20:23
Татьяна

Заїхала в аптеку за адресою м.Вінниця,вул.Пірогова,52а,аптека#50 ,о 19.55,двері не відкрили,сказали "зачинено",працюємо до 20.00,хоча на сайті вказано до 21.00.Жаль,їхала з другого кінця міста,ліки були лише тут

 
 
Вітаємо, Тетяна. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності. При відображенні актуального графіку роботи на сайті відбувся технічний збій. Невідповідність була усунута. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
09-06-2020
Продукт
На сайті товар є, а в аптеці відсутній
28-05-2020 03:23
Андрій

Доброго дня! Вже більше 2-х тижнів є в наявності мінеральна вода в аптеці на Зодчих 16 у Вінниці, але сама аптека скасовує щоразу замовлення з відміткою що товару немає. Я особисто був у аптеці - там немає цієї води. Вода мін. Поляна квасова 1,5л пет Слов'янські мін.води

 
 
Вітаємо, Андрій. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. Дякуємо за Ваш відгук, який обов'язково буде прийнятий до уваги і врахований в нашій подальшій роботі. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
29-05-2020
Робота з програмою
невірно працює сайт
22-05-2020 14:38
Тетяна

замовляю одне, в кошику зовсім інший товар. глючить сайт?

 
 
Доброго дня, Тетяна. Приносимо вибачення за виникнення тимчасових незручностей при замовленні товарів через сайт «Конес24». Наразі ця проблема усунена фахівцями нашого ІТ відділу. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-05-2020
Обслуговування
Відмінне обслуговування
21-05-2020 17:01
Ольга Малік

Замовлення завжди швидко опрацьовуваються і смс-ку про їх готовність приходить досить швидко, залишається тільки заїхати і забрати.

 
 
Доброго дня, Ольга. Дякуємо Вам за позитивну оцінку нашої роботи. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-05-2020
Робота з програмою
Проблеми з складанням замовлення через сайт
21-05-2020 16:58
Ольга Малік

Доброго дня! Роблю вже не перше замовлення через сайт, сайт працює неадекватно. Шукаю один товар, в кошик додається зовсім інший, причому з наявністю в аптеці у м. Вінниця, хоча в мене стоїть вибірка по конкретній аптеці у м. Хмельницькому. Намагаюсь видалити непотрібне з кошика, видаляє усе, тільки не те, що потрібно. Складання замовлення забирає багато часу. І ще дуже не зручно, що в обліковому запису не зберігається кошик, а то не завжди буває так, що відправляю замовлення в той самий день, коли його формую. На все добре!

 
 
Доброго дня, Ольга. Приносимо вибачення за виникнення тимчасових незручностей при замовленні товарів через сайт «Конес24». Наразі ця проблема усунена фахівцями нашого ІТ відділу. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-05-2020
Робота з програмою
на жаль
21-05-2020 11:00
Роман Наталя

на жаль, після численних спроб, замовлення зробити не змогла: програма замінює і назви препаратів і аптеки, в яких робиться замовлення, вносить в кошик медикаменти, яких не замовляла. крім того, в кошику відсутня інформація щодо кількості замовлених упаковок, натомість є кількість наявних в аптеці...

 
 
Доброго дня, Наталія. Приносимо вибачення за виникнення тимчасових незручностей при замовленні товарів через сайт «Конес24». Наразі ця проблема усунена фахівцями нашого ІТ відділу. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-05-2020
Робота з програмою
проблеми після оновлення
21-05-2020 10:15
Роман Наталя

після оновлення часто випливає інформація: "щось пішло не так". І це правда: після оновлення часто щось іде не так: неможливо зробити замовлення, замість пігулок - рукавички, невідповідність кількості і назві замовлення, в корзині з'являються медикаменти, яких не замовляли. потрібно доопрацювати програму.

 
 
Доброго дня, Наталія. Приносимо вибачення за виникнення тимчасових незручностей при замовленні товарів через сайт «Конес24». Наразі ця проблема усунена фахівцями нашого ІТ відділу. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-05-2020
Робота з програмою
Жахливе оновлення
17-05-2020 21:16
Юрій

Поверніть нормальний пошук на сайті Й не відображається історія замовлень, коли переходиш на наступну сторінку, то сторінка перемикається, а вміст замовлень лише з першої сторінки. Й так на всіх сторінках.

 
 
Доброго дня, Юрій. Приносимо вибачення за виникнення тимчасових незручностей при замовленні товарів через сайт «Конес24». Наразі ця проблема усунена фахівцями нашого ІТ відділу. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-05-2020
Не розумію у чому проблема. Усе чудово працює!
Кульпа Денис Игоревич
18-05-2020
Робота з програмою
Верніть попередню версію
14-05-2020 09:14
Оксана

Верніть попередню версію програми.!!

 
 
Доброго дня, Оксана. Наразі ми повернулися до роботи через попередню версію сайту через деякі технічні проблеми з новою. Після усунення невідповідностей буде повернута оновлена версія ресурсу. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-05-2020
Обслуговування
Вдячність
12-04-2020 09:57
Сергій

Тут де я проживаю, знаходиться аптека 68, дякую працівникам цієї аптеки за роботу, дуже хороші , розумні та чемні. Дякую.

 
 
Вітаємо, Сергій. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Дякуємо Вам за відгук. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
14-04-2020
Продукт
ЯКА ЗНИЖКА
25-03-2020 23:17
ОЛЕГ

Яка знижка на ліки при інтернет-замовленні та при використанні картки ?

 
 
Вітаємо, Олег. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Знижки при інтернет-замовленні та при використанні картки не є сталими. Деталі Ви можете дізнатися в аптеці. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
16-04-2020
Робота з програмою
ПРОПОЗИЦІЯ
25-03-2020 23:14
ОЛЕГ

Відсутня можливість відміни замовлення покупцем. Клієнт повинен мати змогу самостійно відмінити інтернет-замовлення. Пропоную внести зміни в програмне забезпечення, щоб така можливість для інтернет-замовлень була доступна.

 
 
Вітаємо, Олег. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Можливість усунення недосконалості системи буде обговорена IT-фахівцями найближчим часом. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
14-04-2020
Обслуговування
ПРОПОЗИЦІЯ
25-03-2020 23:06
ОЛЕГ

Після відміни інтернет-замовлення,через відсутність деяких ліків, я вирішив зробити новен замовлення, але без позиції, яка була відсутня в попередньому замовленні і не зміг замовити ліки через їх відсутність, хоча насправді вони в наявності були, просто система, після відміни замовлення, не відновила кількість і наявність ліків в аптеці. В результаті я пішов і придбав ліки в іншій аптеці. Провізори мені повідомили, що кількість чи наявність ліків, після відміни замовлення, поновлюється в кінці дня. Програмне забезпечення повинно миттєво поновлювати кількість чи наявність ліків, після відміни замовлення.

 
 
Обслуговування
ПРОПОЗИЦІЯ
25-03-2020 22:50
ОЛЕГ

Вже неодноразово була ситуація, коли інтернет замовлення відміняли повністю через відсутність де-яких ліків в замовленні. Пропоную доповнити програмне забезпечення можливістю видаляти позиції інтернет-замовлення або редагувати інтернет-замовлення провізорами аптек, під час оплати замовлення покупцем.

 
 
Продукт
Розпакований флакон
23-03-2020 21:26
Андрій

Доброго дня! Зіштовхнувся з неочікуваною проблемою. Приніс додому ліки, а флакон виявився разпакованим, також препарату було менше половини у банці, інструкція залита розчином з банки. Пломба на флаконі зірвана. Купував препарат Уронефрон краплі фл. 25мл у аптеці по вул. Пирогова 112-А, замовлення 22.03 о 17:47, забирав 22.03 о 18:54 (замовляв через інший сайт). Номер замовлення 19550608 на ім'я Андрій. Не вірю у повернення коштів за товар неналежної якості, але хоча б розберіться чому такая ситуація могла статися. Можливо вам вдастся встановити винних чи дізнатися як таке взагалі можливе. Замовлення було зібрано завчасно (було вже у пакеті 3 ліків, що я замовляв), тому я не бачив щоб фармацевт особисто щось збирав при мені. Прикро, що тепер вимушений буду кожну упаковку перевіряти через недобросовістних касирів, навіть у такий складний для країни час. Хотів прийти у найближчу аптеку, і купувати у вас ліки не дивлячись на найвищі ціни, але скоріш за все буду ходити далі і купувати у інших мережах аптек. Такая прикра ситуація у мене вперше, і повторень не хочеться. З повагою.

 
 
Вітаємо, Андрій. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про якість ліків в нашій аптеці. Вірогідніше за все ця прикра ситуація виникла через брак при виробництві. Найближчим часом з Вами зв`яжеться представник компанії. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
16-04-2020
Робота з програмою
Немає оплати онлайн
22-03-2020 20:34
Ірина

Хотілося б розраховуватись онлайн. Щоб в аптеці не затримуватись.

 
 
На жаль, заборонено Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності. Вимога законодавства
Гусляков Іван Павлович
23-03-2020
Продукт
Скасувати замовлення
20-03-2020 08:28
Людмила

Скасувати замовлення номер 316115 від 17.03.20 р.

 
 
Обслуговування
Обман
19-03-2020 11:04
Алла

18.03.2020 року було зроблене замовлення № 317605 в аптеці "Конекс", (яка знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 31 смт. Теплик Вінницька обл.) на два препарати. 19.03.2020 р. О 7:37 год надійшло смс про готовність замовлнення в повному обсязі, тобто є два препарати. 19.03.2020 р. пішла в аптеку забрати замовлення, на що мені відповіли: "що із замовлення парацетамолу немає", хоча в квитанцію пробили його. Як таке можливо? Працівники займаються обманом. Отримала від візиту негатив.

 
 
Вітаємо, Алло. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності. На момент підтвердження Вашого замовлення відбувся технічний збій. Несправність системи улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
14-04-2020
Робота з програмою
Відміна замовлення
10-03-2020 18:53
Алла

Відміна замовлення № 310710, прийшла - в аптеці "санітарна година", без зазначення коли розпочалась та коли закінчиться.

 
 
Робота з програмою
Немає в аптеці
29-02-2020 16:36
Андрій

Доброго дня! На сайті препарат є в аптеці, а по факту немає. Приберіть з сайту, будь ласка. Препарати: Глюкофаж XR таб. прол. дії 500мг №30 (15х2) бліст. Глюкофаж XR таб. прол. дії 500мг №60 (15х4) бліст. 1 блістер У аптеці: м. Вінниця, вул. Пирогова, 46, А-1 / Кошарський (Пирогов. 17 вiддiл.) (8:00-20:00)

 
 
Вітаємо, Андрій. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності. Невідповідність була усунута. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
03-03-2020
Робота з програмою
карта клиента
26-01-2020 11:58
Шиндор Ірина Миколаївна

там где карта клиента это ката на скидку? как ее тут указать?

 
 
Вітаємо, Ірина! Повідомляємо Вам, що при замовленні препаратів через сайт на замовлення не поширюється дисконтна система. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
27-01-2020
Обслуговування
😞😞😞😞
10-01-2020 00:30
Ілюхін Олександр Олександрович

пришол в аптеку написано переучеть до 20:00 я пришол в 20:30 спросиль что еще переучет , на что мне ответел с возмущением да , обслужевания на 0😞😞😞😞😞

 
 
Вітаємо, Олександр. Дійсно в цей момент часу в аптеці був переоблік, який трохи затягнувся. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. Дякуємо за Ваш відгук, який обов'язково буде прийнятий до уваги і врахований в нашій подальшій роботі. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
15-01-2020
Обслуговування
😞😞😞😞
10-01-2020 00:30
Ілюхін Олександр Олександрович

пришол в аптеку написано переучеть до 20:00 я пришол в 20:30 спросиль что еще переучет , на что мне ответел с возмущением да , обслужевания на 0😞😞😞😞😞

 
 
Вітаємо, Олександр. Дійсно в цей момент часу в аптеці був переоблік, який трохи затягнувся. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. Дякуємо за Ваш відгук, який обов'язково буде прийнятий до уваги і врахований в нашій подальшій роботі. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
15-01-2020
Робота з програмою
побажання замовлення онлайн
07-01-2020 14:00
Сичук Оксана

бдь ласка, зробiть посилання на замовлення бiльш видним, я перелистала усю сторiнку, знайшла опитування "чи замвляэте ви через сайт" i аж потiм побачила де ж можна зробити замовлення

 
 
Продукт
все вовремя и все нравиться
03-01-2020 10:25
Альона Погоріла

Постоянно делаю заказы онлайн и всегда все правильно и вовремя

 
 
Обслуговування
Аптекар дав не ті ліки і відмовився замінити!
13-12-2019 20:10
Анастасія

На проспекті Юності 44 чоловік пішов купити дитячий шлунковий чай в пакетиках,на що аптекар втюхав йому за 130грн чай дитячий розчинний Нірр що пється з пляшки,коли я сказала що це не цей,аптекар сказав що він нічого не може зробити,навіть якщо помилився! Обурена,це вже не вперше,понабиради некомпетентних спеціалістів!😡😡😡

 
 
Ми вдячні Вам за Ваш відгук і повідомляємо Вам наступне. Згідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172 «Про реалізацію окремих положень закону України про захист прав споживачів» визначений перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну(поверненню), в тому числі продовольчі товари. Ми приносимо вибачення за причинені незручності. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
19-12-2019
Робота з програмою
кількість
13-12-2019 15:20
Катерина

чому неможливо замовляти ліки по штучно а саме небуфлюзон чи пульмікорд

 
 
Доброго дня, Кетерино! Нажаль ці препарати немає можливості замовляти ліки поштучно через онлайн-замовлення. Данні лікарські засоби мають додаткове пакування у вигляді полімерної плівки в який розміщено безпосередньо ампули - тому через інтернет -амовлення вони відпускаються під кількість одиниць, що запаковані в цій плівці. Якщо ви хочете замовити їх поштучно – зверніться безпосередньо в аптеку. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
13-12-2019
Обслуговування
картка клієнта
05-12-2019 14:59
Інна

Доброго дня, чому не у всіх аптеках мережі конекс застосовують картку клієнта????

 
 
Робота з програмою
Різниця при бронюванні в цінах
27-11-2019 10:50
Вікторія

Чому ціна Аугментину при броні через tabletki.ua у Вашому магазині Винница, пр.Коцюбинского 35 -101.72 грн., а коли бронюєш через Ваш сайт ціна більша?

 
 
Вітаємо, Вікторія. Ми вдячні Вам за те, що скористалися сервісом Konex24. Принцип формування ціни на сайті Tabletki.ua та на сайті Konex24 однаковий. Однак при резерві замовлення через інтернет ресурс Tabletki.ua діє додаткова економія(знижка). З повагою та турботою мережа аптек «Конекс»
Адміністратор
27-11-2019
Продукт
ЦІНА ЛІКІВ
22-11-2019 20:11
ОЛЕГ

Сьогодні через інтернет - замовлення придбав ліки. На пакуванні ліків була ціна. Виявилося, що ліки без інтернет - замовлення коштують дешевше. То навіщо замовляти ліки через інтернет, якщо їх можна придбати дешевше без попереднього замовлення. Інтернет - замовлення це звичайний лохотрон !!!

 
 
Вас вітає мережа аптек «Конекс». При нанесенні ціни на упаковку сталася технічна помилка. Ціна за якою Вам було відпущено товар є актуальною на момент відпуску. Приносимо свої вибачення за цей інцидент.
Адміністратор
26-11-2019
Обслуговування
Дуже погане обслуговування у смт. Тростянець Вінницька область
08-11-2019 10:12
Ольга Сергіївна Куценко

Доброго дня. Персонал кричить і по хамськи говорить з клієнтами, привселюдно,які зробили замовлення онлайн, через те що самі переплутали дату заказу.Прошу адміністраторів поговорити з персоналом.

 
 
Вас вітає мережа аптек «Конекс» Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. З колективом аптеки буде проведем роз'яснювальної бесіда щодо правил обслуговування клієнтів.
Адміністратор
11-11-2019
Обслуговування
В ПРИДБАНІЙ ПАЧЦІ ЛІКІВ НЕ ВИСТАЧАЛО ТРИ АМПУЛИ
16-10-2019 23:24
ОЛЕГ

Сьогодні через інтернет-замовлення придбав в м. Бар, вул. Каштанова, 5, прим.1, Аптека №66 дві пачки Дексаметазону р-н д/ін. 4мг амп. 1мл №5. В одній пачці не вистачало 3 ампули. Зазвичай, якщо пачка ліків не повна, провізор робить на ній позначку, а на пачці, яку мені продали ніяких позначок не було. ПОВЕРНІТЬ МЕНІ ВКРАДЕНІ ЛІКИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
Вітаємо, Олег. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам будо відпущено не все замовлення. Найближчим часом з Вами зв`яжуться працівники аптеки щодо повернення 3 ампули Дексаметазону р-н д/ін. 4мг амп. 1мл №5. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
17-10-2019
Обслуговування
Хамство
13-10-2019 22:03
Яніна

Персонал, грубить,хамське відношення,на зауваження відповідаю грубіянством

 
 
Вас вітає мережа аптек «Конекс» Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. З колективом аптеки буде проведем роз'яснювальної бесіда щодо правил обслуговування клієнтів.
Адміністратор
15-10-2019
Робота з програмою
Скасування замовлення.
12-10-2019 13:58
Житанський Ігор

Будь ласка скасуйте замовлення 259186 у аптеці №16. Ці ліки для батька вже придбані другою особою. Дякую!

 
 
Обслуговування
обман
04-10-2019 14:54
Віщун Олена Афанасіївна

2.10.2019 по 3 замовленням не докладено ліки .№256821 Канефрон заплачено за 2 пластини дали 1(обікрали на 77.40гр.)Тринефрон дали 1 пластину ,а заплачено за 3 пластини(обікрали на 48.16) в замовленні №256825 дали Уролесан 1 пластіну , замість 3 (не додалина на 87 гривень) в замовленні №256825 замість 3 ємностей дали 1 (не додали на 5.60 гр) Загально обманули на сумму 218.16гривень.Ліки потрібні терміново і дуже прикро бо я постійний кліїнт Конекса ,передивіться мою історію замовлень.

 
 
Прошу вибачення! Дочка знайшла ліки.
Віщун Олена Афанасіївна
04-10-2019
Вітаємо, Олено Афанасіївно. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Дякуємо Вам за чесніть. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
11-10-2019
Робота з програмою
Скасування замовлення
29-08-2019 18:09
Онищук Ольга Анатоліївна

Відмініть, будь ласка, замовлення 246793

 
 
Обслуговування
Он-лайн замовлення
23-08-2019 10:35
21332

Вчора зробила он-лайн замовлення в аптеці смт. Літин ,вул. Соборна , 26 . Сьогодні забрали - виявилось уже вдома , що не додано товар. Я не перевіряла , так як надіялась , що при інтернет замовленні , не повинно бути ніяких проблем. Розрахувалась як за весь товар , а не додали 3 одиниці. Була змушена повертатись , що призвело до незручностей. Прохання фармацевтів уважніше відноситись до замовлень . Дякую.

 
 
Все врегулювалось . Дякую. Прохання мій відгук видалити
21332
23-08-2019
Обслуговування
Дякую.
17-08-2019 15:10
Ольга Сергіївна Куценко

Працівники швидко і якісно зібрали замовлення. Дякую за оперативність.Гарного дня.

 
 
Робота з програмою
Пелюшки- меньша кiлькiсть з великоï упаковки
06-07-2019 23:11
bogira

На залишку аптеки 9 е пелюшки Тена 40*60✓35 в кiлькостi 0,382. Тобто аптека може дiлити упаковку в залежностi вiд потреби клiента. Данний вид пелюшок рiдко купляють упаковкою 35 шт, тому доцiльно продавати по штучно. Але на сайтi не мае такоï можливостi. Це прикро, тому що сервiс втрачае свою унiкальнiсть та актуальнiсть.

 
 
Обслуговування
Скасуйте замовлення
29-05-2019 11:39
Жанна

Будь ласка, скасуйте замовлення № 225076 від 28-05-2019, Аптека №29

 
 
Обслуговування
Скасуйте замовлення
29-05-2019 11:38
Жанна

Будь ласка, скасуйте замовлення № 225076 від 28-05-2019, Аптека №29

 
 
Обслуговування
Онлайн замовлення
27-05-2019 12:20
Пустова

№ 224227 Замовлення відмінено, але про це не проінформували клієнта. Хто компенсує використаний на відвідування аптеки час???

 
 
Обслуговування
Ребятки-всё плохо.
11-05-2019 20:13
Станислав

Зарегистрировался,на сайте не указанно,что поиск только на украинском.Оформил на аптеку по ул.Соборная 84,получил заказ,потом возникли вопросы-позвонил в справочную узнать телефон аптеки-дали телефон квартиры-четыре,ЧЕТЫРЕ ГОДА КАРЛ,ИХ ДОСТАЮТ АПТЕКОЙ. Забил в поисковике аптеку-вообще несуществующий телефон висит.Звоню в диспетчерскую опять-видимо конец рабочего дня в 18-00.Цены высоки. Всё плохо ребятки,не рекомендую и не буду пользоваться-учитесь......

 
 
Робота з програмою
Наличие товара на сайте не соответствует наличием в аптеке
15-04-2019 15:42
Твєрітінова Марина

15.04 в 10.15 сделала заказ #7333072 на препарат Саргин р-р д/инф в количестве 1 штуки в аптеке # 91 по ул. Волошковой, 9.Пришло подтверждение телефонным звонком оператора, что товар ожидает. В итоге, приехав в аптеку товара не оказалось в наличии. Почему работники аптеки не известили заранее справочную службу? Были потрачены деньги на проезд и время. Просьба разобраться в данной жалобе.

 
 
Вітаємо, Марино. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності. На момент підтвердження Вашого замовлення відбувся технічний збій. Несправність системи улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
15-04-2019
Робота з програмою
Відсутнє замовлення
28-03-2019 00:09
Андрій

Вчора замовляв в 51-й аптеці по вул. 600-річчя, все добре. Сьогодні зробив замовлення № 211040, на сайті відображається як "Готове", але SMS не прийшла (вже 5 годин пройшло), і фармацевт каже що не бачить його у себе в базі і не підтверджувала його навіть.

 
 
Вітаємо, Андрій. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності. На момент відвідування Вами аптеки нашої мережі відбувся технічний збій. Несправність системи улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
28-03-2019
Робота з програмою
возможность повторить заказ (с редакцией) +
27-03-2019 15:15
Олександр

Добавьте возможность повторить заказ из истории (с редакцией) . Т.к. часто идет повтор списка было бы удобно не искать заново каждый продукт, возможность нажать и перевыбирать в истории заказов добавить в корзину из списков заказов . + Возможность выбора по группам т.к. найти "мелкие" позиции тяжело. Например нужно тип перевязочные мат. / там пластырь / пластырь бактерицидный . и т.д. образец типа как на 911.ua

 
 
Вітаємо, Олександр. Вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Ми врахуємо Ваші побажання при вдосконаленні сервісу Konex24. Звертаємо Вашу увагу, що вибір препаратів по групам вже працює, правда у тестовому режимі. Під пошуковою стрічкою знаходиться Каталог, далі – Товари медичного призначення – Перев`язувальні матеріалі, а далі на вибір (бинти, вата, марля та марлеві пов`язки, пластирі). З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
27-03-2019
Робота з програмою
що таке рейтинг, та від чого він залежить?
22-03-2019 11:51
Михайло

Рейтинг: 146.0

 
 
Не зрозуміло що дає рейтинг?
Андрій
16-10-2019
а на що впливає?
Михайло
22-03-2019
Вітаємо, Михайло. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Рейтинг залежить від кількості здійснених замовлень на нашому ресурсі. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
22-03-2019
Продукт
Ціни
15-03-2019 19:35
Дмитро

Вітаю, чому коли замовляєш через сайт tabletki.ua ліки дешевші чим на вашому офіційному сайті http://joxi.ru/4AkazK8syxM1Nm http://joxi.ru/nAyoYNbCYOXGYm

 
 
Вітаємо, Дмитро. Ми вдячні Вам за те, що скористалися сервісом Konex24. При резерві замовлення через інтернет ресурс Tabletki.ua економія 2,96 грн. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс»
Адміністратор
18-03-2019
Добридень. Хтів поставити теж запитання, але побачив цей пост .... Так по суті, краще виходить користуватися стороннім ресурсом ніж купувати напряму в вашому магазині?
Сергій
21-05-2019
Продукт
Тестування
04-03-2019 15:14
ВИТА

Що означає : Аптеки НЕ ІСНУЄ! Тестування! , Аптека №500 / Тестирование. Ліки є на замовлення, а потім ніхто не відповідає на дзвінки і не може пояснити чому відмінено замовлення.

 
 
Робота з програмою
Скасування замовлення
28-02-2019 20:05
Онищук Ольга Анатоліївна

Скасуйте, будь ласка, замовлення 204784

 
 
Обслуговування
Завжди на висоті
25-02-2019 15:40
Vitaliy

Компанія Конекс завжди відрізналася високим рівнем сервісу! Особливо це помітно в останні роки(після майдану). Інші фармацефтичні компанії економлять на всьому і продають, зачасту, неякісну продукцію. А ВИ, Конекс, завжди на ВИСОТІ!

 
 
Обслуговування
Завжди на висоті
25-02-2019 15:40
Vitaliy

Компанія Конекс завжди відрізналася високим рівнем сервісу! Особливо це помітно в останні роки(після майдану). Інші фармацефтичні компанії економлять на всьому і продають, зачасту, неякісну продукцію. А ВИ, Конекс, завжди на ВИСОТІ!

 
 
Обслуговування
Скарга
25-02-2019 05:39
Юлія

Цілодобова аптека? Щось о 5й ранку 25 лютого до обслуговуючого персоналу не можна додзвонитися 10 хв.... А ніхто навіть не відповів то яка це цілодобова аптека? (площа перемоги біля магазину гроно м. Вінниця)

 
 
Вітаємо Юлія. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
25-02-2019
Обслуговування
Ціна замовлення не співпала з тією, за яку продали препарат
23-02-2019 20:19
Тетяна

Замовили препарат, однак аптекар сказав оплатити ціну більшу

 
 
Обслуговування
Неуважні продавці
19-02-2019 23:40
Юлія

Я замовила три ємкості для забору сечі, один шприц та рукавички. Чоловік забирав замовлення і не вдавався в його зміст. Приніс одну ємкість замість трьох. В чеку пробито три. Неприємна дрібниця

 
 
Вітаємо, Юлія. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам будо відпущено не все замовлення. Найближчим часом з Вами зв`яжуться працівники аптеки щодо повернення 2 уп. Ємкості д/забору сечі. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
20-02-2019
Обслуговування
Все ідеально
05-02-2019 20:32
Андрій

м. Вінниця, вул. Пирогова, 13, Аптека №78 Рідко тут купляю, але завжди найкраще і приємне обслуговування. Затишна аптека, хороші ціни.

 
 
Вітаємо Андрій. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Дякуємо Вам за високу оцінку сервісу Konex24. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
06-02-2019
Обслуговування
Не всі однакові
05-02-2019 20:29
Андрій

м. Вінниця, вул. Келецька, 66, Аптека №16 Касири на повноцінних касах ввічливі і доброзичливі, ніяких претензій. На виході сидить зла тітонька, у якої іноді доводиться забирати деякі препарати. Ні "доброго дня", ні "до побачення". Перебиває, хамить. На питання чи можна отримати чек (вона не дала одразу), отримав відповідь "якщо тобі так треба, то зараз дам", і кинула у сторону краю стола. Я розумію, що у всіх людей є проблеми, але з такою ненавистю обслуговувати, що хочеться плюнути і піти. Якби я якось її діставав або щось розпитував... Але ні. Людина просто не хоче працювати нормально.

 
 
Вітаємо Андрій. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
06-02-2019
Обслуговування
Чудове обслуговування
05-02-2019 20:21
Андрій

Аптека №26 - м. Вінниця, вул. Зодчих, 16 Завжди дуже гарне обслуговування. Дівчата ввічливі, підкажуть, допоможуть. Жодних нарікань. В аптеці чисто у будь-який день, затишно. Є стіл і стілець. Єдиний недолік - високі ціни в аптеці при купівлі на місці.

 
 
Вітаємо Андрій. Щиро вдячні Вам за те, що скористалися сервісом Konex24. Ми завжди прагнемо бути кращими для наших клієнтів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
06-02-2019
Робота з програмою
Скасування замовлення
29-01-2019 10:04
Онищук Ольга Анатоліївна

Скасуйте замовлення #197762. Дякую

 
 
Робота з програмою
робота з програмою
20-01-2019 12:18
Олександр

Виникли труднощі з пошуком товару зі смартфону. Не відповідає наявність та кількість препарату, який є в аптеці, але чомусь не можливо замовити онлайн.

 
 
Робота з програмою
Подяка
09-01-2019 13:23
ВИТА

Дякую за оперативнiсть та вирiшення роботи програми

 
 
Робота з програмою
Заблокований кошик
09-01-2019 12:39
ВИТА

Завжди користуюсь вашою мережею аптек, а сьогодні була неприємно здивована: замовила Йогурт в аптеці м.Вінниця на Київській, а кошик заблоковано (неможливо придбання Аптека 32 Козятин). Після цього до кошика неможливо війти щоб щось замовити, або відмінити) СУМНО

 
 
Обслуговування
Приємно здивувала ціна на Альбумін 20% 100мл
09-01-2019 12:11
Чернецька Євгенія Юріївна

5.01 купила 2 флакони Альбуміну в аптеці біля Фуршету на Західному автовокзалі майже на 200грн дешевше, ніж в інших аптеках міста.

 
 
Обслуговування
Дякую за швидке опрацювання мого попереднього відгуку
09-01-2019 11:44
Ирина

На жаль не змогла відповісти в попередньму відгуку на Вашу відповідь. Питання стояло не в тому що я хотіла придбати препарат нового покоління. Дякую за Вашу "турботу" про моє здоров'я, однак не розумію необхідності продавати дорожчий аналог того ж виробника з ідентичним складом, якщо в наявності є дешевший аналог. Нагадаю, я запитала фармацевта про наявність дешевшого препарату.!!!! Я так розумію що концепцією роботи Вашої аптеки є продаж лише ліків, які є препаратами нового покоління а відтак являються на порядок дорожчими в звязку з їх новизною?!

 
 
Обслуговування
Шановна адміністрація аптеки Конекс
09-01-2019 00:18
Ирина

Доброго вечора, сьогодні, 8 грудня в проміжок часу 23:05 -23:15 екстренно завітала до чергової аптеки на космонавтів 66, попросила дати щось від небажаної вагітності постфактум. Фармацевт мені запропонувала ескапел за 239 гривень, коли я запитала чи є щось дешевше - мені дівчина безапеляційно відповіла, що інших таблетованих препаратів такої діі немає. Прийшовши додому я була дуже здивована і розчарована тим, що перевіривши на Вашому сайті наявність ліків в данній аптеці, виявилося, що в закладі на данний момент є 3 упаковки Постинору вартістю 180 гривень 70 копійок, що є суттєво дешевше ніж той препарат, який мені продали. Я розумію що дорожчі препарати продавати вигідніше, але коли відкритий сайт з онлайн цінами де вказано залишок препаратів по аптекам....?! Питання: В нічний час в аптеках Конекс реалізуються лише дорожчі аналоги препаратів? Чому споживач немає права вибору, який препарат йому придбати?

 
 
Вітаємо Ірино. Щиро вдячні Вам за те, що скористалися сервісом Konex24. Фармацевт відпустив Вам препарат нового покоління з турботою про Ваше здоров`я. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
09-01-2019
Питання стояло не в тому що я хотіла придбати препарат нового покоління. Дякую за Вашу "турботу" про моє здоров'я, однак не розумію необхідності продавати дорожчий аналог того ж виробника з ідентичним складом, маючи в наявності дешевший препарат. Нагадаю, я запитала фармацевта про наявність дешевшого препарату, на що отримала негативну відповідь!!!! Наскільки я знаю, в будь-якій галузі в першу чергу завжди враховуються побажання клієнтів, а турбота фармацевта - це його особиста справа. Фармацевтам слід турбуватись про добросовісне виконання своїх посадових обов'язків, а про себе та своє здоров'я я потурбуюсь особисто. В данній ситуації фармацевт турбувався лише про те, щоб зробити більший виторг. Я, як споживач, маю певні права, надані всім громадянам України, Чому ваш фармацевт дозволяє собі порушувати чиїсь права гарантовані державою?
Ирина
10-01-2019
Робота з програмою
Несправності в роботі
30-12-2018 21:44
Надія

Не працює програма. Неможливо в корзину відправити замовлення

 
 
Обслуговування
Не приймають платіжну картку
27-12-2018 13:32
Тетяна

Шановний Адміністраторе! Термінал у вказаній аптеці працює справно, і Ви це знаєте, - ним просто не дозволяють користуватися. Ну що ж, пограємося далі.

 
 
Обслуговування
Не приймають платіжну картку
27-12-2018 09:28
Тетяна

Стверджую, що в аптеці вул. Пирогова, 46 А-2 (Бідзіля) постійно позбавляють покупців права розраховуватися карткою. Оскільки адміністрації "Конекс" інтереси якогось Бідзіля вищі, повідомляю про надсилання скарг до фіскальної служби та управління захисту прав споживачів.

 
 
Аналогічна скарга
Анатолій
27-12-2018
Вітаємо, Тетяно. Щиро вдячні Вам за те, що скористалися сервісом Konex24. Згідно Договору з постачальником технічні несправності будуть усунуті з 02.01.2019 року. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
27-12-2018
Обслуговування
Відпуск препаратів
22-12-2018 19:14
Ярослав

Доброго вечора, неодноразово користувався послугами інтернет -замовлення. Дуже зручно і приємно радує знижка на препарати. Особливо хочу відмітити провізорів 24 аптеки за якісну і професійну роботу! Інтернет-замовлення збираються швидко і якісно, також надають інформацію про препарати коли сам невзмозі визначитися.

 
 
Вітаємо Ярослав. Дякуємо Вам за високу оцінку якості обслуговування. Ми завжди прагнемо бути кращими для наших клієнтів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-12-2018
Обслуговування
Не приймають платіжну картку
19-12-2018 22:37
Тетяна

В аптеці вул. Пирогова, 46 А-2 (Бідзіля) працівники систематично, тривалий час відмовляються приймати оплату платіжними картками, хоча термінал є, але начебто "не працює".

 
 
Вітаємо, Тетяно. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності. На момент відвідування Вами аптеки нашої мережі відбувся технічний збій. Ми обов'язково приймемо всі необхідні заходи для усунення технічних несправностей і не повторення більш подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
20-12-2018
Робота з програмою
администратор
19-12-2018 11:46
Колесникова Анастасія Олексіївна

А администратор это кто? https://prnt.sc/lww4xb Если это 1 человек то почему бы его не представить народу? Если это несколько людей, то как вы понимаете "от куда ноги растут" в случае какой-то проблемы? Непонятно....

 
 
Здравствуйте, Анастасия Алексеевна. Благодарим Вас за выбор та внимание к нашему ресурсу. Администратор отвечает на отзывы от лица компании. Если у Вас возник вопрос или проблема, напишите, пожалуйста, конкретнее. Мы всегда стремимся быть лучшими для наших клиентов. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
19-12-2018
такое впечатление что с ботом общаюсь...
Колесникова Анастасія Олексіївна
19-12-2018
Це вони нас ""ботами" мають
Анатолій
27-12-2018
Обслуговування
Замовлення в аптеці відсутнє
15-12-2018 16:54
Анатолій

Замовлення 187947. Підтвердження про готовність прийшло, а ліків в аптеці немає.

 
 
Вітаємо, Анатолій. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що Вам не було відпущено замовлення. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
17-12-2018
Обслуговування
Неполный заказ
11-12-2018 18:17
Яковлєва Катерина Олександрівна

Очень нравится сервис заказа лекарств онлайн, потому что очень удобно оформить дома заказ и муж по дороге с работы его может забрать. Но уже не первый раз случается, что не верно собран заказ - не хватает несколько единиц товара, если было заказано больше 1 единицы. Обычно, когда я сама забираю заказ, то все проверяю. И было не раз, что делала замечание в аптеке, что мой заказ является не полным. Сегодня же заказ забирал муж и он не был в курсе, какое количество каких товаров должно быть, он знал только сумму. По чеку сума совпадала, но вот вместо 5 емкостей для забора био материала, была только 1 баночка. Понимаю, что каждый покупатель так же несет ответственность за покупку, но хотелось бы, чтоб и коллектив аптеки проверяли количество товара, что они продают. Спасибо.

 
 
Вітаємо, Катерина Олександрівна. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам будо відпущено не все замовлення. Найближчим часом з Вами зв`яжуться працівники аптеки щодо повернення 4 уп. Ємкості д/забору біо метеріалу. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
12-12-2018
Продукт
Немає знижок і ціна така ж як в аптеках
04-12-2018 13:25
Яна Василівна

Доброго дня!Скажіть будь-ласка,а чому на деякі препарати взагалі немає знижки,навіть якщо я захожу зі своєї сторінки?І це здебільшого на дорогі препарати (

 
 
Обслуговування
Вкрай не задовільна робота сервісу та ціни.
03-12-2018 17:26
Валерій

1.Система знижок знов функціонує не коректно, про що було повідомлено у довідкову службу ще 1 грудня, та повторно - 3 грудня. На деякі препарати взагалі знижка відсутня. Навіщо гратися у котика та білочку? Якщо ви задумали взагалі забрати таку можливість, то так і скажіть відкрито. 2. Ще такого обслуговування у довідковій службі як 3 грудня ще не було, я близько 30 хвилин пояснював працівниці, що і як, а вона окрім того, що говорить сама про себе як Ми, Нікалай втарой, інтелектом особливим не відрізнялась. Ще й як висновок, кинула трубку і після 5 спроб дотелефонуватись не знімала слухавки спеціально. Таким обмеженим не місце у сервісі, що має необхідність спілкуватись із людьми. Шкода. Я чекаю на дзвінок від адміністратора, тому що навіть таке завдання, як передати інформацію адміністратору дана панянка не в змозі була ні зрозуміти, ні виконати.

 
 
У даній аптеці не максимально знижені ціни, А ПО МАКСИМУМУ виставлені і подекуди, від вінницьких відрізняються на 30 гривень, а то й на 50. Соромно при таких накрутках, що сягають у вашій мережі більше допустимих законом 40%, економити на бідних людях і ЗАЖЛОБЛЮВАТИ ту нещасну знижку на 2-3 гривні, прикриваючись бідністю та злиденністю. * Коли середньориночна ціна на диферелін 11,25 5300-5400, а ви його продаєте за 6040, одразу видно ваші граничні та мінімальні ціни. * Пані адміністраторко, не потрібно було цієї брехні по телефону, що все залишається по старому. Окрім огиди, такі розмови нічого не викликають.
Валерій
05-12-2018
1.Мені звичайно приємно, що ви написали такий довжелезний трактат, з такими роз'ясненнями, які,можливо будуть читати люди і комусь захочеться вам повірити, а подекуди - пожаліти, але це все... П Р О Ф А Н А Ц І Я, блюзнірство над людськими нормами моралі. Бізнес жорстокий(зокрема представлений у даному випадку) і не цінує людину, а тим більше її здоров'я. А коли на цьому можна гарно заробити і контролю повний пшик, то чого б і не скористатись. І про ваших 10-15-20% я чудово знаю і повірте, не з чуток! Не з чуток, я ще раз повторю! І про 40, і 45, і 50, та ще й податок Г - 7%. Гарні ціни загалом виходять, чи ні? Коли, як висновок, у країнах євросоюзу, де ліки дорожчі апріорі, виходить дешевше купити, аніж у нас, з "мінімальними накрутками". 2. Надзвичайно приємно, що все ж не дивлячись на так званий "мінімум" на препарат диферелін 11,25 за 6040 грн, ви все ж знизили ціну нехай навіть на 160 гривень, можливо і така допомога буде комусь у пригоді. 3. А от що все ж залишається з неприємних моментів, те що ви не бажаєте йти на зустріч бідним людям та дійсно, без загравань та нещирості, ТУРБУВАТИСЬ про здоров'я не тільки на словах, а й на ділі, повернувши ЗНИЖКИ енап( для прикладу) та багато інших препаратів, якими користуються пенсіонери, а подекуди і молодь вже. Енап - 0 копійок знижки, корвалдин, було близько 4 грн, а зараз 70 копійок. Раунатин - було 1,30, зараз 40 коп та багато інших, я не буду перераховувати весь асортимент. Не хочете робити загалом по системі, зробіть диференційований підхід. До тієї дєрєвні( така, як моя), яка майже в 200 км від Вінниці і ваші накрутки максимальні, - більші знижки, ближче до Вінниці - менші. Заробите на чомусь іншому, ви знаєте як! На герцептині, зелдоксі, дифереліні та інших. З турботою про мережу Конекс та із сподіваннями на дотримання державних та моральних норм, завжди Ваш просто Клієнт!
Валерій
12-12-2018
Вітаємо, Валерій. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Згідно цінової політики компанії, в даній аптеці максимально знижені ціни. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
05-12-2018
Шановний пане Валерію, ціноутворення в аптечних закладах жорстко регулюється з боку контролюючих органів. Не існує нормативного документу, який би встановлював максимальну націнку на рівні 40%. Зате є ряд законодавчих актів, відповідно до яких максимальна націнка на лікарські засоби не може перевищувати 10%, 15% чи 25% в залежності від категорії препарату. Згадана Вами позиція Диферелін належить до Національного переліку лікарських засобів. Націнка на неї не може перевищувати 25%. В умовах конкуренції ж реальна націнка не перевищує й 10%. Ціна препарату визначається його вартістю на оптових дистриб’юторах на момент закупівлі. На ринку можуть бути присутні пропозиції, які були раніше придбані суб’єктами господарювання як за більш нижчою ціною, так і за більш високою (т.з. залишки ринку). Враховуючи нестабільну ситуацію в нашій країні, закупівельна ціна на лікарські засоби може суттєво змінюватися навіть на коротких проміжках часу. Різниця в роздрібній ціні в різних аптеках мережі цілковито залежить від даного факту. В залежності від умов на момент постачання, вартість препаратів в нашій мережі може бути як нижче середньоринкової, так і вище. Але, ми запевняємо Вас, вона цілковито визначаються кон’юнктурою ринку. Система «Конекс 24», власне, й була створена з метою інформування населення щодо наявності препаратів та діапазону їх актуальної вартості. Щоб, у випадку невідповідності ціни препарату баченню клієнта, той мав змогу придбати позицію там, де вважає для себе за потрібне, не витрачаючи час та додаткові кошти. Озвучена Вами цінова пропозиція на Диферелін, очевидно, була придбана суб’єктами господарювання на момент, коли закупівельна ціна була суттєво нижчою, ніж зараз. На сьогодні її вартість саме така, як зазначено на сайті. І вона цілком відповідає найдешевшій пропозиції сертифікованого дистриб’ютора (компанії, що здійснює оптову торгівлю лікарських засобів). З повагою та турботою мережа аптек «Конекс»
Адміністратор
06-12-2018
Шановний пане Валерію, дякуємо за Ваше звернення. З Вашого дозволу, короткі коментарі стосовно кожного з пунктів: 1. Повторно звертаємо Вашу вагу на те, що націнка на лікарські засоби контролюється державою, про що аптечні заклади регулярно звітують. Паралельно органи контролю здійснюють постійний моніторинг. Фармацевтична галузь є однією з найбільш контрольованих та регульованих. Податок на додану вартість також встановлюється державою, а не аптечним закладом. Різниця у ціні лікарських засобів за кордоном та в нашій державі обумовлена вартістю їх розмитнення. Дані норми також регулюються державою, митна ціна встановлюється виробником (імпортером). Аптечний заклад не має впливу під час формування даних цін. Крім того, на ряд препаратів за кордоном встановлені державні програми відшкодування по типу програми «Доступні ліки» в Україні, що суттєво знижує їх вартість для споживача. 2. Як Ви могли помітити, позиція Диферелін знаходиться в категорії «під замовлення». Ви можете ознайомитись з інструкцією щодо користування цією послугою за посиланням https://drive.google.com/file/d/1TppDmsksVUX1odCPq67fbfCct_zU-JtB/view . Роздрібна ціна на дану позицію розраховується автоматично, відповідно до найдешевшої пропозиції дистриб’ютора станом на поточний день. Це зроблено саме через різке зростання її закупівельної ціни. У випадку, якщо клієнта влаштовує ціна – ми здійснюємо замовлення безпосередньо під нього. Якщо ні – він може звернутися до іншого аптечного закладу, де ціна на момент закупівлі була дешевшою. Коливання роздрібної ціни на цю позицію обумовлене щоденним її оновленням на дистриб’юторі. 3. Вкотре звертаємо Вашу увагу на те, що ціна препаратів в аптечних закладах мережі «Конекс» визначається їх закупівельною вартістю з урахуванням державних норм щодо регулювання націнки. Зростання ціни, як і її зменшення, обумовлене вартістю позиції на дистриб’юторі на момент закупівлі. В окремих регіонах ціни дистриб’юторів дійсно відрізняються. Якщо націнка на позицію в аптечному закладі мінімальна – знижка на сайті не пропонується. Пане Валерію, якщо Ви ставите перед собою мету знайти найвигіднішу пропозицію вартості лікарських засобів – система «Конекс 24» та мережа Інтернет надають Вам таку можливість. Якщо ж, при всій повазі, Ви просто намагаєтесь вказати, що окремі позиції в мережі більш дорогі – Вам ніхто не забороняє звернутися в заклад, де вони коштують менше. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс»
Адміністратор
13-12-2018
Робота з програмою
Знижки при купілі через акаунт
30-11-2018 13:31
Юрій

Доброго для, прохання повідомити, що змінилося в процесі оформлення онлайн замовлень. Раніше при вході в акаунт ціни на ліки змінювались, так би мовити діяла знижка для зареєстрованих клієнтів через онлайн сервіс. Чому наразі вартість незміна? Дякую

 
 
Вітаємо, Юрій. Щиро вдячні Вам за те, що скористалися сервісом Konex24. Ми завжди прагнемо бути кращими для наших клієнтів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
30-11-2018
Дякую за дзвінок та оперативну відповідь. Ніби уже усе функціонує в звичайному режимі.
Юрій
30-11-2018
Робота з програмою
Проблема посмотреть аналоги мед.препаратов.
26-11-2018 14:29
Твєрітінова Марина

Добрый день. Почему проблематично стало смотреть аналоги в вашей программе? Высвечивается сайт Киевстар и сообщает, что возникла ошибка. Требует обновить какую-то программу и обратиться на сайт.

 
 
Вітаємо, Марина. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого сервісу. Несправність системи буде улагоджена IT-фахівцями найближчим часом. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-11-2018
Робота з програмою
Відмінний сервіс
24-11-2018 15:42
Валерій

Дуже зручно та швидко оформляти замовлення та ще й по вигіднішим цінам, ніж по іншим аптекам. Хотілось би запитати, а навіщо взагалі рейтинг присутній в акаунті? З нього буде якийсь зиск? Наприклад, багаторівнева система знижок. Я не говорю про 3-5-10 і т.д., а хоча б про якісь десяті відсотка. За кожні 100 балів рейтингу на 0,2% чи на 0,5 більше. Ну приблизно. Чи це не реально? Але я звісно б не відмовився і від 5-6-7....15%, якби ви запропонували.

 
 
Ну накінець все виправлено. Дякую.
Валерій
27-11-2018
Напевно, я бачу, що 5 балів були зайвими. Дещо переспівав я дифірамбів. Я щось тут писав про систему гнучкості та заохочень, а ви натомість зрізали ще й те, що було. Шкода. Тепер ваші ціни нічим не відрізняються від звичайних вуличних аптекоїдів-одноденок!
Валерій
25-11-2018
куди можна скинути скріншот підтвердження "змін на ліцо" на прикладі препарату Ацик крем 5% ???, що відбулись у період з 19.11-24.11, щоб не бути голослівним.
Валерій
26-11-2018
А ще до того всього другу добу і сайт не функціонує як треба. Я звернувся на телефон 0689553030 24.11., мене запевнили, що веб-майстри на місці, але віз і нині там.
Валерій
25-11-2018
Вітаємо, Валерій. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень функінування сайту. Несправність системи буде улагоджена IT-фахівцями найближчим часом. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-11-2018
функціональність сайту не головна причина звернення! Нагадую, якщо ви не помітили!!!
Валерій
26-11-2018
Робота з програмою
До попередного повідомлення
19-11-2018 19:01
Олег

В аптеці на пр. Коцюбинського, 9.

 
 
Продукт
Не додали препарат
19-11-2018 18:58
Олег

На Коцюбинського, 11 19.11.2018 забирав одночасно два замовлення. Замовлення № 182076 було оплачене повністю, проте препарат Пертусин був виданий в кількості 1шт., хоча замовлення було на 2. Вина моя, так як не додивився при отриманні двох замовлень. Неприємно те, що в аптеці не вірно зібрали замовлення щодо кількості даного препарата.

 
 
Добрий день, Олег. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам будо відпущено не все замовлення. Найближчим часом з Вами зв`яжуться працівники аптеки щодо повернення однієї позиції Пертусину. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
20-11-2018
Робота з програмою
Недосконало працює пошук
11-11-2018 11:35
Сергей

Дуже часто не можу здійснити замовлення через те, що система не знаходить потрібні ліки, хоча точно знаю, що препарат є у вашій мережі

 
 
Робота з програмою
Ліки під замовлення
30-10-2018 22:32
bogira

Доброго дня! прошу зробити як закладку на центральній панелі (біля відкугів та про нас) : ліки під замовлення, бо незавжди вспливає вікно із даною послугою). а от мені треба було знайомому замовити Зоксон 1 мг або кардура 1мг - а немає як. Дякую, колеги. Та гарного робочого дня.

 
 
Вітаємо. Щиро вдячні Вам за те, що скористалися сервісом Konex24. Ми врахуємо Ваші побажання при вдосконаленні сервісу Konex24. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
31-10-2018
Обслуговування
неповне замовлення
22-10-2018 19:39
Оксана

Я не перший раз замовляю лікі на сайт, бо це дужезручноі і сьогодні була непрємно вражена. 21.10 оформила замовлення № 175333 на суму 145, 74 грн., одразу прийшло повідомлення про готовність. 22.10 прийшла в аптеку, де мені віддали тільки частину ліків на суму 77,07 грн., сказавши, що я більше нічого не замовляла, при цьому я не отримала три позиції ліків, які були замовлені і були в цій аптеці.

 
 
Вітаємо, Оксано. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Несправність системи буде улагоджена найближчим часом IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
23-10-2018
Продукт
Лекарства под заказ
10-10-2018 17:36
Колесникова Анастасія Олексіївна

Молодцы, давно пора.

 
 
Здравствуйте, Анастасия Алексеевна. Благодарим Вас за выбор и высокую оценку. Мы всегда стремимся быть лучшими для наших клиентов. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
11-10-2018
Обслуговування
ніколи не порекомендую знайомим відвідати аптеку по вул.Київські 49
27-09-2018 16:12
Бондар Ольга

Позавчора замовила ліки в цій аптеці, отримала повідомлення, що замовлення очікує на мене . Коли прийшла за ліками, то аптекар сказала, що одна ампула розбита і так по-хамські; "То берете вже? " нІ вибачення за неотриманне замовлення, ні пропозиції на заміну розбитої але потрібної мені ампули я не почула.

 
 
Вітаємо,Ольга. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
27-09-2018
Да, там персонал очень прошеный. Впечатление, что пришел к ним домой, а не в аптеку.
Твєрітінова Марина
26-11-2018
Робота з програмою
Дякую.
27-09-2018 12:21
Нявчук Олена Борисівна

Вітаю.Дуже задоволена даною програмою.Зручно, зрозуміло й швидко. Буду й далі користуватися цим сервісом. Рекомендую тим, хто цінує свої час та кошти.

 
 
Вітаємо, Олено Борисівно. Щиро вдячні Вам за високу оцінку сервісу нашої мережі. Завдяки Вам, ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
27-09-2018
Робота з програмою
Позитивний відгук
23-09-2018 17:30
Ольга

Добрий день, мені подобається робити онлайн замовлення, багато замовляю на ФАП(там працюю) дуже зручно і не затримую чергу, а ще зі знижкою все, це супер, дякую

 
 
Вітаємо, Ольго. Щиро вдячні Вам за високу оцінку сервісу нашої мережі. Завдяки Вам, ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
24-09-2018
Обслуговування
Келецька 105
23-09-2018 14:01
Бондар Марина Валеріївна

Я довго вагалась, не писала відгук про обслуговування в цій аптеці))) Але час настав - терпець закінчився!!! Жодна із співробітниць цієї аптеки (багато замовлень було в ній) позитивних емоцій не викликає: то замовлення переплутали (замість 2 упаковок 2 пакетика вручили) - і одна одну почали звинувачувати; то порадили одні таблетки, а видали інші (мама без окулярів лише вдома побачила, що не ті пробили); хамовито по телефону відповідають, ніби до них додому телефонують... продовжувати можна довго)))

 
 
Вітаємо, Марина Валеріївна. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
24-09-2018
Обслуговування
проблеми з консультацією
20-09-2018 13:34
Олександр

коли знаш назву ліків, то робота в програмі не викликає нарікань. а от коли тобі потрібна консультація - то тут виникають проблеми: консультанти дуже довго не відповідають на телефонні дзвінки та в чаті на сайті

 
 
Вітаємо Олександр. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Обідня перерва довідкової служби з 13.00-14.00 .З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
20-09-2018
Робота з програмою
Подобається
07-09-2018 03:22
Гаврилець Людмила

Подобається обслуговування на сайті. Зручно, швидко, дешевше чим в інших аптеках. Рекомендую.

 
 
Вітаємо, Людмила. Щиро вдячні Вам за високу оцінку сервісу нашої мережі. Завдяки Вам, ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
07-09-2018
Робота з програмою
Розрахунок
06-09-2018 07:48
Андрій

Жаль, що не можна розраховуватись онлайн

 
 
Вітаємо Андрій. Дякуємо за Ваш вибір, ми врахуємо Ваші побажання при вдосконаленні сервісу Konex24. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
06-09-2018
Дякуємо Вам за звернення, але відповідно до вимог чинного законодавства, дистанційна реалізація лікарських засобів заборонена.
Адміністратор
06-09-2018
Обслуговування
Відмова у всьому
04-09-2018 20:33
Андрій

Аптека 18 Келецька 103 Фармацевт не могла знайти моє замовлення, 5 разів сказала що то мабуть на Келецька 105 замовили. Потім знайшла, сказала що термінал не працює, хоча переді мною людина розрахувалась. А тепер бачу що вона власноруч відмінила замовлення, хоча я хотів повернутися розрахуватися. Спілкувалася дуже різко і неприємно. Більше ніколи не хочеться приходити у цю аптеку.

 
 
Вітаємо Андрій. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
05-09-2018
Робота з програмою
скасування замовлення
02-09-2018 23:08
Юлія

№ 164712 02-09-2018 23:04 Дякую

 
 
Вітаємо, Юлія. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Замовлення № 164712 відмінили. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
05-09-2018
Робота з програмою
скасування замовлення
01-09-2018 20:26
Бондар Марина Валеріївна

164345 дякую

 
 
Вітаємо, Марина Валеріївна. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Замовлення № 164345 відмінили. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
05-09-2018
Робота з програмою
скасування замовлення
31-08-2018 18:30
Бондар Марина Валеріївна

замовлення 164205, будь ласка, відмініть. дякую

 
 
І замовлення 164345, будь ласка, теж скасуйте. Дякую
Бондар Марина Валеріївна
31-08-2018
Замовлення № 164205 відмінили. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
05-09-2018
Обслуговування
Помилка при формуванні замовлення
31-08-2018 17:56
Анатолій

Замовлення 164179, в замовленні дві упаковки ліків. Отримувала замовлення інша людина, за повну суму в аптеці видали лише одну упаковку ліків. Довелося витрачати час на повторне звернення до аптеки. Працівники вибачилися.

 
 
Вітаємо Анатолій. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
05-09-2018
Обслуговування
Продали не по інтернет ціні!
16-08-2018 10:40
Лозовер Євгеній

Постійно користуюсь онлайн замовленнями, але цього разу був розчарований. Замовив на аптеку у Могилеві-Подільському мазь, по ціні 49,28 грн., прийшла смс підтвердження з такою ж ціною. У підсумку в аптеку прийшов батько і йому продали за 55 грн, дуже здивувашись як це він міг зробити інтернет замовлення. При цьому в історії замовлень, дане замовлення у мене відображається як успішно закрите. 6 грн різниці - не гроші, але дуже не приємно.

 
 
Вітаємо Євгеній. Дякуємо за Вашу відповідь. Для отримання копії чеку Ви можете звернутись безспосередньо у аптеку Вашого міста, де купували препарат. По нашій інформації препарат було відпущенно по 49,28 й не більше. Ваш батько являється постійним клієнтом аптеки, його знають наші працівники, аптека пам'ятає його візит та пам'ятає по якій ціні відпускали препарат. Якщо ж, Ви все ж впевнені в тому, що аптека відпустила препарат по ціні іншій, просимо на наступний раз брати чек та перевіряти решту не відходячи від аптеки. Просимо вибачення. Дякуємо, що користуєтесь нашим сервісом. З повагою та турботою мережа аптек "Конекс".
Адміністратор
17-08-2018
Дякую за відповідь. Наразі конфлікт вичерпано, жодних претензій до працівника немаємо. Можете видалити відгук.
Лозовер Євгеній
20-08-2018
Сума, що була озвучена в аптеці - 55 грн, сплачено відповідно теж 55. Чека в наявності немає, перевірити немає можливості. Те що на чеку пробито 49,28 не означає, що 55 взяти не могли.
Лозовер Євгеній
16-08-2018
Прохання видалити відгук. Дякую.
Лозовер Євгеній
20-08-2018
Вітаємо, Євгеній. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Просимо звернути увагу на чек по продажу препарату та ціну, що вказується на упаковці препарату - вони відрізняються, адже ціна по онлайн-замовленню відрізняється від цін, що вказуються на упаковці як роздрібні. Тобто по чеку відпустили препарат по 49,28 та готівкою до оплати взяли 49,28 (як вказувалось у замовленні), на упаковці ж вказується ціна повна , тобто 55 гривень. Замовлення було відпущенно за 49 гривень 28 копійок. Дякуємо за Ваш відгук. Будьте здорові!
Адміністратор
16-08-2018
Дякуємо за Вашу відповідь. Дякуємо за Вашу увагу та час, що Ви приділяєте для нашого ресурсу. З повагою та турботою, мережа аптек "Конекс".
Адміністратор
20-08-2018
Робота з програмою
Скасування замовлення
26-07-2018 17:57
Жанна

Замовлення № 157723 від 25.07.2018 --- скасуйте будь ласка

 
 
Вітаємо, Жанно. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Замовлення № 157723 відмінили. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
30-07-2018
Робота з програмою
Розміщення панелі "Додати картку"
21-07-2018 12:40
Шевчук Олег

На сторінці Мої картки дуже нелогічно те що панель "Додати картку" знаходиться в самому низу, логічно булоб показувати її при кліку на символ "+" чи кнопку "Додати" нижче/вище списку

 
 
Вітаємо, Олег. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми врахуємо Ваші побажання при вдосконаленні сервісу Konex24. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
23-07-2018
Робота з програмою
Скасування замовлення
13-07-2018 09:17
Оксана Форкалюк

Форкалюк Оксана Скасуйте будь ласка замовлення № 155521 13-07-2018 08:57

 
 
Вітаємо, Оксано. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Замовлення № 155521 відмінили. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
13-07-2018
Обслуговування
Відмовили у замовленні
11-07-2018 12:35
Ющишена Майя Ігорівна

Програма хороша, але обслуговування.... Зробила сьогодні замовлення на бинти, отримала смс про готовність замовлення і на сайті перевірила - все готово. Коли прийшла в аптеку, то відмовили, сказали що по такій ціні тільки 4 бинти, запропонували інші, дорожчі, а коли я хотіла взяти хоч 4, то й їх вже не було. Школа витрачених сил і часу. А в першому замовленні щей не додали два тести

 
 
Вітаємо, Майя Ігорівна. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
11-07-2018
Робота з програмою
Скасування замовлення
03-07-2018 11:36
Онищук Ольга Анатоліївна

Скасуйте, будь ласка, замовлення #153595.

 
 
Обслуговування
Неодноразові помилки
01-07-2018 23:44
Анатолій

Уточнення попереднього відгуку - замовлення 153068, м. Вінниця

 
 
Обслуговування
Неодноразові помилки
30-06-2018 19:18
Анатолій

Приблизно двічі в місяць помилки працівників при оформленні замовлення. Чергова; замовлення 153064 зібране частково, інша позиція вже відсутня в продажу. Аптека Фармавін №3

 
 
Вітаємо, Анатолій. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
03-07-2018
Робота з програмою
мобільний додаток
20-06-2018 14:38
Михайло

друзі пора створити мобільний додаток, а то з телефону через сайт неможливо додати товар у корзину з сучасним покритям 4Г, мабуть не вистачає швидкості!

 
 
Вітаємо, Михайло. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми врахуємо Ваші побажання при вдосконаленні сервісу Konex24. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
21-06-2018
Робота з програмою
рецептурні препарати
16-06-2018 14:46
Колесникова Анастасія Олексіївна

Будьласка, відмічайте на сайті рецептуні препарати якимось червоним прапорцем. Бо потім приходиш за замовленням, а фармацепт такий "я без рецепту не можу відпустити даний препарат", а ти такий "попереджати треба".

 
 
Вітаємо, Анастасія Олексіївно. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми врахуємо Ваші побажання при вдосконаленні сервісу Konex24. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
18-06-2018
Робота з програмою
Загалом супер, але...
12-06-2018 16:19
Печерога Олена Анатоліївна

Доброго дня! Відколи дізналась про онлайн сервіс - 99,5% покупок у мережі конекс - це через інтернет. Дуже зручно розуміти де необхідні ліки є по місту , у якій кількості. Маю і зауваження: на мою думку варто створити можливість скасування свого замовленя. Приклад - я зробила замовлення і побачила ВЛАСНУ помилку чи передумала купувати сьогодні. У разі можливості скасування замовлення ці ліки не стояли б відкладеними 48 годин. Також нарно було б мати можливість замовити ліки на аптеку (з доставкою 1-2 дні) прямо з дому. А загалом - дякую за таку зручну форму купівлі !

 
 
Вітаємо, Олено. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми врахуємо Ваші побажання при вдосконаленні сервісу Konex24. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
14-06-2018
Робота з програмою
Онлайн-сервіс
11-06-2018 14:10
Сергій

Працює лише частково. Повністю зробити замовлення не вдається. Втрачено чимало часу, але підтвердити замовлення НЕМОЖЛИВО. Програма непрацює!!!

 
 
Вітаємо, Сергіє. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Несправність системи улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
11-06-2018
Обслуговування
Умови торгівлі
03-06-2018 00:59
Олена Шевчук

Аптека #6 м. Вінниця. В приміщенні вже не перший тиждень стоїть жахливий запах каналізації. Це є порушенням правил торгівлі. В чому причина і чому адміністрацією аптеки не прийнято міри по усуненню даної проблеми?

 
 
Вітаємо, Олено. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Від нашої мережі був переданий запит у відповідну службу для усунення даної проблеми. Сподіваємося на швидке вирішення даної проблеми. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
04-06-2018
Робота з програмою
Мобільна версія сайту
22-05-2018 13:55
Романюк Вікторія

Чудова можливість замовлення он-лайн! Але будь-ласка протестуйте та відкоригуйте роботу саме у мобільній версії. Дуже чутлива, постійно дає збої. МИ значно частіше користуємося мобільною версією це доступно завжди, а програма «глючить»

 
 
Вітаємо Вікторія. Щиро вдячні Вам за високу оцінку якості обслуговування. Ми врахуємо Ваші побажання при вдосконаленні сервісу Konex24. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
22-05-2018
Робота з програмою
Програма
22-05-2018 09:50
Юрій

Ще раз велика подяка за чудовий сервіс!!!! Користуюсь данною програмою досить тривалий час, робив замовлення у різних аптеках, замовлення збирається від 10 до 20 хв. Дуже все подобається. Бачу зявляються нові партнери, сервіс на досить пристойному рівні. Але у мене є виникає запитання, чи у аптек партнерів якість ліків на рівні із аптекою Конекс? Чи відповідає дана мережа за якість ліків партнерів. Стосовно Конексу сумнівів невиникає.

 
 
Вітаємо, Юрій. Щиро вдячні Вам за високу оцінку якості обслуговування. Звісно, якість ліків наших партнерів на відповідному рівні. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
22-05-2018
Продукт
До кого звернутись?
17-05-2018 20:25
Яна Василівна

Доброго вечора!Скажіть будь-ласка як таке може бути,замовляла вчора ліки опефера в м.Вінниця на Пирогова 46а.На упаковці написано 28 шт,вчора випила 1 і сьогдні 3,а залишилось 9,тобто в упаковці було всього 13 шт,як це так?До кого можна звернутись,вибачте мене за 13шт відати 227грн.Можливо таке бути що в аптеках їх поштучно продають чи що?!!!

 
 
Вітаємо Яно Василівно. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Інформацію щодо Вашого питанню передано виробнику. Ми Вам зателефонуємо, як тільки щось буде відомо. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
18-05-2018
Дякую ,що так швидко відреагували!Ліки мені замінили в 5 аптеці ,кількість таблеток провірили 28 шт.До аптеки ніяких притензій,їх більше до виробника
Яна Василівна
18-05-2018
Робота з програмою
Позитивний відгук
16-05-2018 08:59
Саша

Мені дуже сподобалася послуга онлайн замовлення, дуже зручно, проблем жодних не було, в аптеці все дуже оперативно видавалося, дуже привітні та розумні працівники в аптеці, дякую за роботу дівчатам аптеки в Оратові

 
 
Вітаємо, Олександр. Ми вдячні Вам за високу оцінку сервісу нашої мережі. Ми завжди прагнемо бути кращими для наших клієнтів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
16-05-2018
Обслуговування
Не видано все замовлення
14-05-2018 09:48
Онищук Ольга Анатоліївна

Вчора забирали замовлення №144192. В замовленні було 4 ампули Мілдронату, в чеку він теж є. Оскільки замовлення об'ємне, то одразу і не побачили, що його немає в виданому замрвленні.

 
 
Це у них нормальне явище
Pavlo
11-09-2020
Вітаємо Ольга Анатоліївна. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
14-05-2018
Обслуговування
Обслуговування в аптеці Тростянця
08-05-2018 16:47
Оксана

Ваша завідуюча аптекою виявила до мене, як постійного покупця, неповагу. Навчіть персонал основам етики і деонтології.Шукатиму альтернативні варіанти покупки необхідних мені лікарських засобів.

 
 
Вітаємо Оксано. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що під час відвідування аптеки Вам були доставлені незручності. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
10-05-2018
Обслуговування
Обслуговування в аптеці Тростянця
06-05-2018 16:33
Оксана

Перед тим, як відвідати аптеку, я дізналась про наявність потрібного мені препарату по телефону (мені відповіли, що ЛЗ є на даний момент в аптеці).Коли я прийшла в аптеку, була черга в обидві каси по чотири людини, необхідно було зачекати двадцять хвилин в цій черзі, а потім мені відмовили в покупці. На вимогу пояснень від завідуючої аптекою, та навіть не вийшла в торговий зал. Чому така непослідовність дій персоналу?

 
 
Вітаємо Оксано. Приносимо Вам свої вибачення за ситуацію, яка склалась. Після Вашого дзвінка ліки відпустили іншому клієнту, так як, Вам не забронювали ЛЗ. Щоб на майбутнє не виникало більш подібний ситуацій, Ви можете попросити в телефонному режимі, щоб Вам відложили ЛЗ на декілька годин. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
07-05-2018
Обслуговування
Обслуговування в аптеці
03-05-2018 14:52
Оксана

Мені категорично не сподобалося обслуговування в аптеці в смт. Тростянець, враховуючи постійні довгі черги в обидві каси.

 
 
Вітаємо Оксано. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Приносимо Вам свої вибачення за незручності. Опишіть, будь ласка, що конкретно не сподобалось в обслуговуванні нашої мережі, щоб ми змогли оперативно це усунути. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
04-05-2018
Вітаємо Оксано. Приносимо Вам свої вибачення за ситуацію, яка склалась. Після Вашого дзвінка ліки відпустили іншому клієнту, так як, Вам не забронювали ЛЗ. Щоб на майбутнє не виникало більш подібний ситуацій, Ви можете попросити в телефонному режимі, щоб Вам відложили ЛЗ на декілька годин. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
07-05-2018
Перед тим, як відвідати аптеку, я дізналась про наявність потрібного мені препарату по телефону (мені відповіли, що ЛЗ є на даний момент в аптеці).Коли я прийшла в аптеку, була черга в обидві каси по чотири людини, необхідно було зачекати двадцять хвилин в цій черзі, а потім мені відмовили в покупці. На вимогу пояснень від завідуючої аптекою, та навіть не вийшла в торговий зал. Чому така непослідовність дій персоналу?
Оксана
06-05-2018
Обслуговування
Скасування замовлення
28-04-2018 18:40
Юлія

Скасуйте, будь ласка замовлення № 142009 27-04-2018 19:51 Вчора скасувала по телефону так як випадково двічі замовила. А зранку прийшла смс, що Ваше замовлення зібране.

 
 
Вітаємо, Юлія. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Замовлення № 142009 відмінили. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
02-05-2018
Продукт
Переміщення між аптеками.
27-04-2018 10:22
Зінов'єв Євгеній Юрійович

Чи можливе переміщення товару в ближню аптеку після замовлення?

 
 
Вітаємо Євгеній Юрійович. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Переміщення замовленого товару можливо зробити тільки до оформлення замовлення. Після стадії оформлення, замовлення можна забрати тільки в тій аптеці, на яку робили дане замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
27-04-2018
Робота з програмою
Скасування замовлення
26-04-2018 13:49
Онищук Ольга Анатоліївна

Скажіть, як скасувати замовлення #141629?

 
 
Вітаємо, Ольга Анатоліївна. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Замовлення №141629 відмінили. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-04-2018
Робота з програмою
_
19-04-2018 14:39
Сергій

В Оратові дуже приємні працівники,дякую за роботу

 
 
Вітаємо, Сергій. Щиро вдячні Вам за високу оцінку якості обслуговування. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
19-04-2018
Обслуговування
наявність товару
19-04-2018 11:28
Пліщенко Анна Віталіївна

При замовленні товару було отримане смс-підтвердження, що інтернет-замовлення готове для видачі. Приїхавши за замовленням, виявилось, що цей товар (устілки ортопедичні) відклала для себе співробітниця аптеки, тому мені його видати не можуть. Довелось підбирати інші, менш зручні устілки, тому що хтось вирішив, що йому більше потрібно. В таких випадках необхідно знімати товар з залишку, а не підтверджувати замовлення і змушувати клієнта даремно витрачати час на візит до аптеки.

 
 
Вітаємо, Анна Віталіївна. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
19-04-2018
Продукт
Бинт еласт. мед. 5м х 5см стрічк.адгезив. м.р.
15-04-2018 15:17
Мельник Сергій Миколайович

Неможливо придбати кінезіо тейпи, які у вас проходять під назвою "Бинт еласт. мед. 5м х 5см стрічк.адгезив. м.р. тіл./син.", Виробник Укрмедтекстиль. Раніше було зручно, пацієнти завжди могли придбати бинти в аптеці №2 або №16. Чому бинти зникли з продажу і коли з'являться знову?

 
 
Обслуговування
Аптека змінила графік роботи
06-04-2018 20:44
Кавунець Андрій Володимирович

Аптека Хмельницьке шосе 108а, в дворі дитячої обласної. Зробив замовлення, на сайті написано що працює до 20.00. З довідки зателефонували, сказали що замовлення готове і можна до 20 години забрати. Приїхав в 19.30 - зачинено. На дверях роздруківка що працюють до 19. Доведеться їхати ще раз. Знав би - не замовляв

 
 
Вітаємо Андрій Володимирович. Дякуємо, що звернулися до нас. Найближчим часом на сайті внесемо зміни щодо графіку роботи даної аптеки. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
10-04-2018
Обслуговування
Проблема з адресою
06-04-2018 20:41
Кавунець Андрій Володимирович

Аптека на Пирогова 46, 14 відділення. На мапі вона відзначена біля трамвайної зупинки а по факту вона напроти гуртожитків медуніверситету, на Блока. На території Пироговки ваших аптек кілька, тому довелось ходити шукати. 1. Поміняйте на мапі - щоб було зрозуміло де аптека. 2. Пропоную додавати опис де саме вона є - мені по телефону фармацевт пояснила як знайти.

 
 
Вітаємо Андрій Володимирович. Дякуємо за Ваш вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми врахуємо Ваші побажання при вдосконаленні сервісу Konex24. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
10-04-2018
Обслуговування
Подяка за онлайн сервіс
28-03-2018 22:59
Гоменюк Інна

Щиро дякую, розробникам онлайн сервісу для аптеки Конекс24, дуже зручний сервіс, було приємно мені раніше користуватись нетільки базою розміщення товару в Конекс, а і у інших аптеках. Рекомендую для використання, швидко, зручно оформляти замовлення в любий час доби. Успіху в розвитку даного сервісу. Бажаю досягнути вам, щоб зявилась можливість замовляти і розраховуватись онлайн та оформляти доставку до дому.

 
 
Вітаємо Інно. Дякуємо за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми завжди прагнемо бути кращими для наших клієнтів. З повагою та турботою мережа аптек "Конекс".
Адміністратор
29-03-2018
Обслуговування
обслуговування
28-03-2018 13:59
Лиля

чудове обслуговування в аптеці на вул.Чехова 8а дякую дівчатам провізорам😘

 
 
Вітаємо Лілія. Щиро вдячні Вам за високу оцінку якості обслуговування. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек "Конекс".
Адміністратор
29-03-2018
Обслуговування
Швидко і зручно
26-03-2018 02:07
В'ячеслав

Дуже користна система, зберігає час покупцю і продавцю. Особливо коли в тебе довгий список покупок. Рекомендую!

 
 
Вітаємо, В`ячеслав. Щиро вдячні Вам за високу оцінку якості он-лайн ресурсу Конекс24. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
27-03-2018
Обслуговування
Недостача
24-03-2018 22:16
Гліб

Забирая заказ не проверил его комплектацию. Дома заметил, что в чеке пробито 2 настойки элеутерококка, а в наличии 1.

 
 
Дякую за швидке реагування та вирішення даного питання.
Гліб
27-03-2018
Вітаємо, Глібе. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми обов'язково приймемо всі необхідні заходи для усунення і не повторення більш подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
27-03-2018
Ставлю 5
Гліб
27-03-2018
Робота з програмою
5
22-03-2018 14:18
Олег Ткач

5

 
 
Вітаємо, Олег. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми завжди прагнемо бути кращими для наших клієнтів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
22-03-2018
Обслуговування
Картка аптеки
22-03-2018 13:26
Оксана

Чому картка вашої мережі не діє в аптеці в нашому населеному пункті - смт. Тростянець? Так моїй мамі пояснили працівники аптеки конекс при спробі отримати знижку за адресою вул. Соборна

 
 
Вітаємо, Оксано. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. У даній аптеці дисконтна система не діє. Дисконтною карткою можна користуватися тільки в тих аптеках, в яких діє дисконтна програма. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
22-03-2018
Обслуговування
Не виконали замовлення
21-03-2018 19:54
Олег

Зробив он-лайн замовлення, отримав смс-повідомлення про готовність. В аптеці виявилось, що відсутній один препарат. Щоб отримати решту препаратів, необхідно робити нове замовлення. Пішов ні з чим. Шкода потраченого часу.

 
 
Вітаємо, Олег. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми знаємо, скільки коштувало зусиль і часу, тому цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо свої вибачення за ситуацію, яка склалася під час відвідування аптеки. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. Ми обов'язково приймемо всі необхідні заходи для усунення і не повторення більш подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
22-03-2018
Обслуговування
Робота Конекса
21-03-2018 14:45
Наташа

Дуже задоволена роботою програми. Обслуговування також на достойному рівні, все шкидко, ціни адекватні, сама можу вибрати де купити і за скільки. Я всім знайомим рекомендую купувати по інтернету ліки: виходить дешевше. Дуже дякую процівникам Конекса за увагу та повагу до клієнта. Удачі Вам!!!!

 
 
Вітаємо, Наталія. Ми вдячні Вам за високу оцінку сервісу нашої мережі. Ми завжди прагнемо бути кращими для наших клієнтів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
21-03-2018
Обслуговування
невірний годинник
17-03-2018 07:53
Ірина Смеречинська

16.03.18 я прийшла забрати своє інтернет-замовлення, вийшла з роботи раніше, думала, що встигну. Коли я вже дійшла до дверей аптеки, на годиннику було 19:57, але двері вже були закриті, і працівниця аптеки показала мені через двері, що на її годиннику на телефоні вже 20:04. Вважаю несправедливим робити з мене дурна, дуривши переведенним годинником. Отже я змушена була піти додому без ліків, і це замовлення я вже там забирати не буду, зроблю в іншому місці. Адреса аптеки де я не змогла забрати ліки - м.Вінниця, вул.Волошкова,9. Дякую

 
 
Вітаємо, Ірино. Щиро вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми знаємо, скільки коштувало зусиль і часу, тому цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо свої вибачення за ситуацію, яка склалася під час відвідування аптеки. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків. Ми обов'язково приймемо всі необхідні заходи для усунення і не повторення більш подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
19-03-2018
Обслуговування
задоволена
15-03-2018 15:30
Світлана

Дівчата привітні.організовані.ввічливі

 
 
Вітаємо, Світлано. Щиро вдячні Вам за високу оцінку якості обслуговування. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
15-03-2018
Обслуговування
Спасибо Вам за слаженную роботу!
10-03-2018 23:16
Татарнікова Інна

Здравствуйте! Заказывала через сайт Конекс 24, забирала в аптеке по адресу просп. Коцюбинского, 35. Очень приветный персонал, девушка на зале сразу же отреагировала на мой вход в аптеку и направила на кассу где без очереди забрала свой заказ. Очень удобно, качественно, а самое главное что через сайт ты покупаешь по низким цена. Спасибо Вам за слаженную роботу!

 
 
Здравствуйте, Инна. Благодарим Вас за выбор и высокую оценку качества обслуживания. Мы всегда стремимся быть лучшими для наших клиентов. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
12-03-2018
Обслуговування
Не додали всі замовлені ліки
10-03-2018 11:31
Юлія

Попереднє замовлення - не додали 1 Евказолін Вперше таке...

 
 
Вітаємо, Юліє. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми обов'язково приймемо всі необхідні заходи для усунення і не повторення більш подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
12-03-2018
Робота з програмою
Зміна замовлення
28-02-2018 16:22
Вікторія

НеІнформують покупця-замовника щодо змін в замовлення, продавець сам вносить зміни щодо виробника лікарського засобу, що є недопустимо!!

 
 
Вітаємо, Вікторія. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Приносимо свої вибачення, що Вам не повідомили про заміну виробника лікарського засобу. Ми обов'язково приймемо всі необхідні заходи для усунення і не повторення більш подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
01-03-2018
Продукт
Різниця в цінах-на сайті одна, в аптеці інша
22-02-2018 13:26
Аліна

Доброго дня. Сьогодні здійснювала покупку ліків в аптеці. Була НЕприємно здивована такою великою різницею . Поясніть будь ласка. Чому на сайті ціна на багато нижча, чим в аптеці. Наприклад: Сайт Аптека Корвітин 469,42 489,00 Мезим форте 10000- 103,36 122,35 Предуктал 35 мг 157,38 172,94

 
 
Вітаємо, Аліно. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Згідно цінової політики компанії, при замовленні на он-лайн ресурсі Конекс24 ціни нижчі, ніж аптеках нашої мережі. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
22-02-2018
Обслуговування
відгук
21-02-2018 23:37
Ольга

дякую за Вашу роботу

 
 
Вітаємо, Ольго. Щиро вдячні Вам за високу оцінку сервісу нашої мережі. Завдяки Вам, ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
22-02-2018
Робота з програмою
Зміни в замовленні
21-02-2018 18:16
Ірина

Доброго дня. Хотілось би мати можливість вносити зміни у вже відправленні замовлення. Часто трапляється ситуація, коли телефонують з аптеки та кажуть, що якоїсь позиції немає у наявності. І доводиться повністю відміняти замовлення і робити нове. Якщо позицій багато, то це дуже незручно.

 
 
Вітаємо, Ірино. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми врахуємо Ваші побажання при вдосконаленні сервісу Konex24. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
22-02-2018
Продукт
Д-р Мом Ягоды
16-02-2018 19:26
Юрий

в аптеке на Ватутина др.Мом ягоды, пастилки, цена 39.25, а на сайте на 5 грн дешевле.. это так должно быть???

 
 
Здравствуйте, Юрий. Мы благодарны Вам за выбор и внимание к нашему ресурсу. Действительно, делая заказы через он-лайн ресурс Конекс24, цены ниже, чем в нашей сети. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
19-02-2018
это на все группы медикаментов?
Юрий
19-02-2018
Здравствуйте, Юрий. Практически на все товары. С уважением и заботой сеть аптек "Конекс".
Адміністратор
21-02-2018
Обслуговування
Цікаво, чому коли я прийшла в аптеку КОНЕКС...
12-02-2018 12:17
Катерина

Цікаво, чому коли я прийшла в аптеку КОНЕКС запитала про ліки мені відповіли що в аптеці не має і не було таких ліків, коли через годину я спробувала замовити ці ліки онлайн, мені запропонувало саме цю аптеку де я вже запитувала? Цк звичайно чудово що що моє замовлення все ж таки буде, але чому так сталось не розумію....

 
 
Вітаємо. Катерино. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. На момент відвідування Вами аптеки №18 відбувся технічний збій. Ми обов'язково приймемо всі необхідні заходи для усунення технічних несправностей і не повторення більш подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
12-02-2018
Робота з програмою
Спасибо за вашу работу.
18-01-2018 23:24
Света Жарик

Я уже пользуюсь около двух лет. Я очень довольна вашей работой. Спасибо. С праздниками Ваш коллектив. Здоровья и благополучия Вашим семьям.

 
 
Здравствуйте, Светлана. Благодарим Вас за выбор и высокую оценку сервиса Konex24. Мы всегда стремимся быть лучшими для наших клиентов. Мы благодарны Вам за поздравления и желаем Вам и Вашим близким крепкого здоровья, позитивного настроения и теплоты от окружающих. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
19-01-2018
Робота з програмою
л/п
16-01-2018 14:24
Михайло

як можна знайти лейкопластир якщо від у Вас у базі зашифрований під Л/П!!

 
 
Вітаємо, Михайло. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Незабаром ми введемо пошук по альтернативній назві товару, в якому Ви зможете вибирати необхідні позиції без зайвих труднощів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
16-01-2018
Робота з програмою
Все чудово!
12-01-2018 11:32
Вера Ивановна

Все чудово!

 
 
Вітаємо, Віро Іванівно. Дякуємо Вам за високу оцінку нашого ресурсу. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
12-01-2018
Робота з програмою
помилка при доступі
10-01-2018 19:19
Віталій

сервісом користуюсь вже майже рік. зручно та вигідно. дякую! за це оцінка. Але сьогодні виникла помилка при зверненні в корзину. "Відмовлено у доступі! Замовлення з Аптека №97 / Бар заборонено". Я в Вінниці. не знайшов телефона ІТ спеціаліста. Пишу тут.

 
 
Вітаємо, Віталій. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Несправність буде улагоджена IT-фахівцями найближчим часом. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
11-01-2018
Робота з програмою
Л/п
24-12-2017 16:42
Михайло

Л/п перцевий, довго шукав лейкопластир а він у Вас зашифрований під Л/П

 
 
Вітаємо, Михайло. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Незабаром ми введемо пошук по альтернативній назві товару, в якому Ви зможете вибирати необхідні позиції без зайвих труднощів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
26-12-2017
Робота з програмою
Программисты могут, но будут "морозится"
12-12-2017 18:36
Колесникова Анастасія Олексіївна

Оптимизируйте сайт под мобильные устройства. Приложение в плэймаркет былобы вообще отлично, но хотя-бы оптимизируйте .

 
 
Здравствуйте, Анастасия Алексеевна. Благодарим Вас за выбор и внимание к нашему ресурсу. Мы учтем Ваше пожелание при усовершенствовании сервиса Konex24. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
13-12-2017
Обслуговування
Як діє система снижок при онлайн замовленні?
07-12-2017 14:00
Костянтин

Не можу знайти інформації як працює система знижок при замовленні через інтернет

 
 
Вітаємо, Костянтин. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. В он-лайн замовленні діє стандартна (фіксована) знижка після реєстрації на всі подальші замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
07-12-2017
Робота з програмою
Робота програми, обслуговування.
06-12-2017 09:53
Ларченко Сергій

Дуже вдячний Вам за розроблену програму замовлення ліків. Дуже зручно. Обслуговування в аптеках відмінне. Тільки в мене питання: в попередній версії програми я відмітив аптеки, по яких хочу подивитись(найближчі до мого дому) і зберігалось все. Тепер мені постійно треба вибирати область, місто і знову відмічати аптеки. Чому зараз не зберігається має налаштування? Дякую.

 
 
Дужедякую. Вже все працює як треба.
Ларченко Сергій
07-12-2017
Вітаємо, Сергіє. Ми вдячні Вам за високу оцінку сервісу нашої мережі. Несправність буде улагоджена IT-фахівцями найближчим часом. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
06-12-2017
Обслуговування
Не додали лекарств в заказе
03-12-2017 14:09
Даниил

Большой заказ. Недолали таблеток. Витамин ц и Аскорбінова к-та

 
 
Здравствуйте, Даниил. Мы благодарны Вам за выбор и внимание к нашему ресурсу. Приносим Вам свои искренние извинения за возникшую ситуацию. Надаеемся на Ваше понимание и приложим все усилия, чтобы такого больше не повторилось. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
04-12-2017
Обслуговування
Культура перш за все
22-11-2017 22:55
Лозова Олена Іванівна

Мені подобається робити онлайн замовлення, скільки разів замовляла проблем з обслуговуванням не було. І от "пощастило". Аптека по Хм. шосе 96Б. Запитую як забрати онлайн замовлення - відповідь стати в чергу і коли прийде моя черга забрати, коли я сказала що онлайн замовлення без черги, то мені відповіли - Де це ви бачили? Якщо у вас скрізь написано що онлайн замовлення без черги, то дуже дивно що працівники цього не знають!

 
 
Вітаємо, Олено. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми знаємо, скільки коштувало зусиль і часу, тому цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
23-11-2017
Робота з програмою
Все очень удобно!
10-11-2017 22:41
Корчинська

Все здорово,только в последнее время стали ностальгически светится старые цены при отсутствии товара в аптеке по этим ценам....

 
 
Здравствуйте. Мы благодарны Вам за выбор и внимание к нашему ресурсу. ситуация продлилась недолго, неполадки были улажены IT-специалистами. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
14-11-2017
Обслуговування
Сотрудникам-премии!Постоянным клиентам-программы суперлояльности!:-)
10-11-2017 22:36
Корчинська

Пользуюсь сервисом часто. В истории уже 14 страниц. Всегда перезвонят о готовности,обязательно перезвонят,если вдруг что-то "увели" из-под носа другие пользователи. .Особая благодарность коллективам аптек 3,5,16,50,78 -там чаще всего забираю медикаменты .Да и в остальных аптеках всегда оперативно и вежливо.

 
 
Здравствуйте. Благодарим Вас за выбор и высокую оценку качества обслуживания. Мы всегда стремимся быть лучшими для наших клиентов. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
13-11-2017
Обслуговування
Скасування замовлення
09-11-2017 21:32
Онищук Ольга Анатоліївна

Скасуйте замовлення № 115208, бо час його збирання занадто довгий.

 
 
Вітаємо, Ольго. Приносимо свої вибачення за неоперативність збору замовлення. Переглянемо регламент часу збору замовлення та проконтролюємо виконання. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
10-11-2017
Робота з програмою
Хотілось би краще
09-11-2017 21:30
Онищук Ольга Анатоліївна

Не отримала замовлення, бо в системі стався збій і ліки не відпускали.

 
 
Вітаємо, Ольго. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми знаємо, скільки коштувало зусиль і часу, тому цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що Ваше замовлення було неоперативно зібране та не відпущене вчасно. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо регламенту часу збору он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
14-11-2017
Робота з програмою
Замовлення онлайн
09-11-2017 19:29
Ірина

Замовляю втретє, все подобається . Просто та зручно.В аптеці , де отримую замовлення завжди привітні та досвідченні працівники. Дякую "Конексу" !!!

 
 
Вітаємо, Ірино. Ми вдячні Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Завжди прагнемо бути кращими для наших клієнтів. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
14-11-2017
Обслуговування
Відсутність зв"зку з довідкою та чатом
09-11-2017 11:36
Осадчук Андрій Юрійович

09.11.2017 11:28 "Спить" фармацевт Марина в чаті, спить оператор на довідці 55-30-30 Вчора спали тільки в довідці

 
 
Вітаємо, Андріє. Приносимо свої вибачення за затримку відповіді по важливому для вас питанню. Переглянемо регламент часу, оперативності відповіді та проконтролюємо виконання. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
09-11-2017
Обслуговування
Дисконтна карта
08-11-2017 23:23
Денис Бричанський

Вдруге замовляю товар через інтернет. Задоволений усім. Проживаю в смт. Муровані Курилівці. У місцевому відділенні сказали, що дисконтні карти видаватимуть в найближчому майбутньому. Це не дуже радує. Можливо взяти дисконтну карту наприклад у м. Вінниця і користуватись по місцю проживання ??? Дякую.

 
 
Вітаємо, Денис. Дякуємо Вам за високу оцінку сервісу Konex24. У даній аптеці дисконтна система не діє. Дисконтною карткою можна користуватися тільки в тих аптеках, в яких діє дисконтна програма. Знижки по дисконтній системі та он-лайн замовленню не сумуються. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
09-11-2017
Робота з програмою
Кількість товару - 0.0
06-11-2017 13:26
Горячкін Денис Юрійович

Доброго дня. Раніше при відсутності товару в конкретній аптеці вона не виводилась у список. А тепер виводяться і у кількості товару відображається 0.0. Незручно обирати. І не зрозуміло чи це дійсно товару немає у аптеці чи це якась помилка у програмі. Як приклад - Каша Bebi мол. вівсяна в аптеці м. Вінниця, вул. Келецька, 66, Аптека №16

 
 
Вітаємо, Денис Юрійович. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. На даний момент каші Bebi молочної вівсяної немає в наявності в аптеці №16. Найближчим часом дана неточність буде улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
06-11-2017
Робота з програмою
Не з'являється перелік аптек,щоб зробити замовлення
27-10-2017 00:17
Яна Василівна

Доброго вечора!До сьогодні сайт працював на відмінно,завжди замовляла ліки.А сьогодні потрібно було зробити замовлення,а перелік аптек в яких мають бути ліки в наявності ,чомусь не з'являється.Якщо вибираю інше місто ,то з'являються,а в моєму немає.В чому може бути причина і чи може мені хтось допомогти?

 
 
Вітаємо, Яна Василівна. Дякуємо за вибір до нашого ресурсу. Найближчим часом несправність системи буде улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
27-10-2017
Дякую за те ,що так швидко відреагували!Вже все працює)
Яна Василівна
27-10-2017
Вітаємо, Яна Василівна. Ми раді, що змогли Вам допомогти. Завдяки Вам ми стаємо кращими. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
27-10-2017
Обслуговування
Замовлення через онлайн
15-10-2017 11:49
Анатолій

Замовлення онлайн в аптеці 77 на Р .Скалецького, 4. Два препарати, смс підтвердження та запрошення забрати. У аптеці - "замовлення складала інша працівник, а я продала один преперат", купити хоча б той,що є, не зміг - треба через довідку, а довідка не відповідає. Ліки мали їхати у інше місто важко хворому. Другий випадок у цій аптеці протягом тижня.

 
 
Вітаємо, Анатолій. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. Ми знаємо, скільки коштувало зусиль і часу, тому цінуємо Ваше бажання проінформувати нас про рівень обслуговування нашої мережі. Приносимо вибачення, що Ваше замовлення було відпущено іншому клієнту. З колективом аптеки буде проведена відповідна бесіда щодо сумлінного виконання своїх посадових обов'язків, в тому числі умовам відпуску он-лайн замовлення. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
17-10-2017
Робота з програмою
нравится
10-10-2017 13:46
Валерия

удобно и легко

 
 
Здравствуйте, Валерия. Благодарим Вас за внимание к ресурсу Konex24. Мы всегда стремимся быть лучшими для наших клиентов. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
10-10-2017
Обслуговування
онлайн заказ
01-10-2017 20:32
Анна

почему не могу добавить товар в корзину,как тогда покупать онлайн,смс не приходит

 
 
Здравствуйте, Анна. Спасибо Вам за внимание к ресурсу Konex24. Благодаря Вам мы становимся лучше. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
02-10-2017
Обслуговування
погане обслуговування
01-10-2017 19:38
Андрій

в аптеці що знаходиться в м. Могилів-Подільському Вінницької області, по вул. проспект Незалежності 287, продавець відмовився продавати ліки аргументуючи тим що у неї не має щого давати решту і відправила розміннювати кошти, після розмінну коштів 50 грн. одним номіналом вона відповіла що в неї знову відсутня решта, і ця ситуація виходить уже не вперше, прошу Вас прийнятиміри.

 
 
Вітаємо, Андрій. Приносимо свої вибачення, що під час відвідування Вам були доставлені незручності. Ми обов'язково приймемо всі необхідні заходи для усунення і не повторення більш подібних ситуацій. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
02-10-2017
Обслуговування
Погане обслуговування
01-10-2017 14:23
Виктория

Не довольна роботою працівників аптеки Дешевше нет на вул.Коцюбинського, 30

 
 
Здравствуйте, Виктория. Спасибо, что обратились к нам. Мы знаем, сколько стоило усилий и времени, поэтому ценим Ваше желание проинформировать нас об уровне обслуживания наших клиентов. Приносим Вам свои искренние извинения за неудобства. С коллективом аптеки будет проведена беседа о соблюдении норм и правил медицинской этики, правил торгового обслуживания населения. С уважением и заботой сеть аптек «Конекс».
Адміністратор
02-10-2017
Робота з програмою
Не отримав замовлення
29-09-2017 18:06
Костюк Антон

Зробив замовлення, отримав дзвінок про готовність, приїхав, простояв 20 хв і не отримав, тому що програма не відпускала замовлення. Мені запропонували придбати ліки по звичайній вартості. Дякую величезне

 
 
Вітаємо, Антон. Дякуємо Вам за вибір та увагу до нашого ресурсу. На жаль, з технічних причин не вдалося відпустити Ваше замовлення вчасно. Несправність системи улагоджена IT-фахівцями. З повагою та турботою мережа аптек «Конекс».
Адміністратор
02-10-2017
Робота з програмою
картинки ліків